Архангелос

Європа. Греція. Архангелос. Європа. Греція. Архангелос.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Архангелос є муніципальним утворенням, яке складається з наступних населених пунктів: Архангелос, Малонас, Масарі, Харакі. Архангелос - це адміністративний центр.

Назва містечка походить від Архангела Михайла, який одночасно є його патроном. В честь нього в архангелосе є церква з красивою дзвіницею, наче сотканая з мережив.

Архангелос, вважається центром ручного виробництва кераміки. При будівництві собору Святої Софії в Істамбулі використовувалися цеглини, вироблені в Архангелосе. Тут дбайливо зберігають давні звичаї і традиції, в т. ч. мистецтво гончарної справи і виготовлення килимів ручної роботи.

Маленьке село Масарі потопає в зелені сосен, кипарисів і оливкових дерев. А повітря наповнене запахом цитрусових садів. Тиха і спокійна село практично не зворушена туризмом, і тільки монастир, присвячений Святому Іоанну і візантійський монастир Камири викликають інтерес до неї. Жителі села Малоны займаються виробництвом цитрусових або працюють в сусідніх Ліндос і Архангелосе. У місцевій церкві, присвяченій Святої Ірини, можна побачити красиві фрески.

На території Архангелоса знаходиться декілька пляжів. Пляж Цамбика розташувався біля підніжжя гори, на вершині якої височить монастир Богородиці, і вважається одним з найкрасивіших місць на острові. Далі він плавно переходить в пляж Стегна. Потім йдуть скелі, які кінчаються біля пляжу Святий Агафи. Невеликий піщаний пляж Святий Агафи отримав свою назву від однойменного монастиря, побудованого на скелях. Далі знаходиться пляж Харакі з дрібним золотистим пісочком, ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми. У Харакі також інтресних руїни середньовічного замку Фераклос.

Численні маленькі поселення існували в цьому регіоні ще з часів елліністичної епохи, і більшість із них розташовувалися на прибережній території. У 7 столітті н. е. у зв'язку з частими набігами піратів жителі прибережних селищ перебралися в більш безпечні місця, вглиб острова. Згодом вони об'єдналися, і утворилося поселення Архангелос.

З 1309 року на острові Родос панували рицарі-госпітальєри, також відомі як Мальтійські лицарі і лицарі Ордена Святого Іоанна. Вже після падіння Константинополя в 1453 році на вершині одного з навколишніх місто пагорбів лицарі вирішили звести фортифікаційна споруда. Найімовірніше на пагорбі знаходився більш древній акрополь імовірно візантійського походження, а точніше його руїни. Незважаючи на те, що лицарі володіли островом з 1309 року, необхідності зміцнення міста довгий час не надавалося особливого значення. В 1467 році тут був побудований замок Святого Іоанна, масивні стіни якої були покликані захистити село від турецьких загарбників. На жаль, до наших часів від колись величної споруди залишилися лише руїни зовнішніх стін. Не треба плутати цей замок в Архангелосе, з замком в Харакі, це два різних замку.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/arhangelos#sigFreeIdfd59fbd809