Іракліон

Європа. Греція. Іракліон. Європа. Греція. Іракліон.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Іракліон є найбільшим містом острова Крит (і четвертим в Греції) з населенням понад 120 тисяч осіб. Тут сконцентрована велика частина економічної діяльності острова. Місто є головним місцем прибуття на острів Крит більшості відвідувачів. Аеропорт Іракліона обслуговує приблизно 15 % усього туристичного потоку Греції.

Іракліон є найбільшим центром народонаселення Криту і центром крито-мікенської культури - найдавнішого вогнища культури Європи. Цілком ймовірно, що він був заснований в XX столітті до нашої ери, про що говорять важливі археологічні знахідки. Потім Іракліон був повторно заснований вже в 824 році нашої ери сарацинами. Вони побудували захисний рів навколо міста, а порт використовували в якості безпечного притулку для піратів. У 961 році, після тривалої облоги, місто захопили візантійці. Жителі-сарацини були вирізані, а місто розграбоване і спалене дощенту. Незабаром він був перебудований. У 1204 році Іракліон був куплений Венеціанською Республікою. Співіснування двох культур і вплив італійського Ренесансу призвело до сплеску мистецтв в Іракліоні і Криті в цілому, яке сьогодні відоме під назвою «Критське Відродження». У 1645-1669 роках, протягом 22 років, місто взяли в облогу турки-османи. На жаль, в заключному етапі облоги, він упав і став частиною Османської імперії. У 1913 році після більш ніж двовікової боротьби, Крит і Іракліон увійшли до складу Греції.

Багатюща історія Іракліона залишила цілу розсип найцінніших архітектурних та інших пам'яток, які входять в культурна спадщина всій Греції. Багато з них зібрані в археологічному музеї. В 5 кілометрах від міста знаходиться знаменитий Кносський палац-лабіринт, звільнений археологами від багатовікових нашарувань і частково відновлений. В останні десятиліття були відкриті і інші пам'ятники стародавньої архітектури.

Центральна площа Іракліона оточена кафе, магазинами і ресторанами. У центрі площі знаходиться Фонтан Львів, побудований венеціанцями в 1628 році. Також тут знаходиться Ратуша, розміщена у венеціанському будівлі Лоджії тієї ж епохи. В кінці центрального ринку турки побудували фонтан Кубес, коли перетворювали сусідню церква Спасителя в мечеть.

Сьогодні Іракліон надає різноманітні послуги, здатні задовольнити потреби самих вибагливих гостей. Тут існує безліч готелів, починаючи з класу люкс і закінчуючи маленькими кімнатами в оренду та молодіжними гуртожитками. Ресторани й таверни задовольнять будь-який смак (і гаманець). Що стосується нічного життя, то існує велика кількість барів і нічних клубів, відкритих цілий рік, причому їх число в розпал сезону подвоюється.

Відпустка не за горами, саме час зайнятися пошуками маршруту для подорожі. Якщо ви віддаєте перевагу відпочинок в Греції - Іракліон відмінний вибір. Як зробити так, щоб поїздка пройшла на вищому рівні? Звісно, найголовніше, аби всі очікування виправдалися, тому отримаєте максимальну кількість інформації про цій країні і місті. Вивчіть цікаві маршрути, візьміть з собою карту, прочитайте поради туристів - дізнайтеся все, що тільки можливо про відпочинок на Іракліон. Недарма існують такі прислів'я: «Знання - сила» або «Хто знає, той озброєний». Туристи з усього світу з'їжджаються сюди, щоб насолодитися цим прекрасним місцем. Захопіть з собою фотоапарат, щоб зафіксувати для історії ваш чудовий відпочинок (Іракліон).

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/iraklion#sigFreeId32134072e2