Іксія

Європа. Греція. Іксія. Європа. Греція. Іксія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Родос - один з найбільших острівних курортних центрів Греції в Егейському морі, а саме в південно-східній його частині. В нашу Родос відомий не тільки як острів, де колись стояв знаменитий Колос Родоський, одне з Семи Чудес світу, гордість античної Еллади, але і тим, що це - справжній райський куточок для відпочинку біля моря, на лоні квітучої грецької природи.

У свою чергу Іксія - це перлина Родосу, та ще й один з найбільш успішних і популярних на сьогоднішній день грецьких курортів. Цей курорт знаходиться на західному березі Родосу, всього в декількох кілометрах від столиці острова, однойменного міста Родос. Звідси можна відправитися на захоплюючу екскурсію, вивчити околиці Родосу, побачити своїми очима археологічні дивовижі, якими багата тутешня земля: руїни античних храмів, дивним чином вписані в мальовничі природні краєвиди, барвисту мозаїку та інше.

Постійний легкий вітерець, що так радує в жарку погоду дає можливість розвивати тут практично весь спектр водних видів спорту, від простих до самих екстремальних. Виндерфинг і кайтинг, дайвінг - всі любителі морського екстриму їдуть сюди, Іксію. Напустувавшись вдосталь в теплих водах спокійного Егейського моря, ви можете з первісних красот природи знову повернутися в рафінований рай готельної розкоші, від античних анфілад - до урбаністичним шедеврів. В Іксії достатню кількість готелів, на території яких є і прохолодні басейни, і затишні бари. Крім того, місто веде досить насичене нічне життя. Ну а що може бути краще, ніж світанок на прекрасному гальковому пляжі Іксії після ночі, сповненої грецької музикою, і веселого сіртакі у виконанні захмелілих друзів?

Відпустка не за горами, саме час зайнятися пошуками маршруту для подорожі. Якщо ви віддаєте перевагу відпочинок в Греції - Іксія відмінний вибір. Як зробити так, щоб поїздка пройшла на вищому рівні? Звісно, найголовніше, аби всі очікування виправдалися, тому отримаєте максимальну кількість інформації про цій країні і місті. Вивчіть цікаві маршрути, візьміть з собою карту, прочитайте поради туристів - дізнайтеся все, що тільки можливо про відпочинок на Іксія. Недарма існують такі прислів'я: «Знання - сила» або «Хто знає, той озброєний». Туристи з усього світу з'їжджаються сюди, щоб насолодитися цим прекрасним місцем. Захопіть з собою фотоапарат, щоб зафіксувати для історії ваш чудовий відпочинок (Іксія).

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/iksia#sigFreeIdc4a1b5d6ab