Улудаг

Близький Схід. Туреччина. Улудаг. Близький Схід. Туреччина. Улудаг.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Улудаг, Туреччина за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Улудагу

Улудаг в перекладі означає "Величезна гора", але насправді, на курорті переважають траси простої і середньої складності, що робить його найбільш привабливим для сімейного відпочинку і для новачків.

Курорт розташований на території національного парку, в 170 км від Стамбула і в 34 км від Бурси. Звідси, з Національного парку Улудаг, наземним транспортом до Бурси можна дістатися за 40 хвилин, а до аеропорту за 60 хвилин. Улудаг - курорт фешенебельний і дорогий, але навіть незважаючи на це поїздку в цей курорт необхідно планувати заздалегідь, так як рівень цін значно нижче, ніж на європейських курортах такого ж рівня.

Взимку Улудаг - це відмінний гірськолижний курорт, а влітку тут надається прекрасна можливість для пікніків, піших і велосипедних турів по території національного парку. Гірськолижний сезон тут становить 120 днів у році.

Найбільш сприятливий період для відпочинку з 20 грудня по 20 березня.

На початку зимового сезону в цих місцях йде дрібний сухий сніг, а в кінці - мокрий.

Траси для катання розташовані на висотах 1750 - 2500 метрів над рівнем моря. Товщина сніжного покриву досягає 3 метрів. Любителів зимового відпочинку Улудаг приваблює відмінними умовами для катання, першокласними готелями і багатими мінеральними джерелами: корисна для здоров'я мінералка тече тут прямо з під крана.

Поряд з гірськолижним відпочинком можна насолоджуватися чудовими видами зимового лісу, прогулянками по лісопарку, лижними прогулянками.

На курорті знаходиться 14 підйомників (9 5 крісельних і бугельних), загальна протяжність трас становить 16175 м, найдовша з них - 3 км. Всі готелі мають свої власні підйомники, причому можна придбати абонемент на всі підйомники терміном на декілька днів або тиждень.

Початківці мають можливість брати приватні уроки у досвідчених інструкторів. Середня ціна за одну годину занять з інструктором від 70 до 100 лір. Широкі доглянуті траси в більшості своїй проходять в лісі з чудовими викотами.
Улудаг Траси для досвідчених лижників знаходяться поза лісовій частині гори (Sahinkaya Tepe і Tutyeli Tepe). В Улудагу створені всі умови для проведення змагань по слалому, лижних гонок та біатлону.

Нічне життя тут кипить до ранку - дискотеки, бари, ресторани, нічні клуби - повний набір завзятого тусовщика до ваших послуг. Тут люблять виступати турецькі естрадні зірки, люблять покрасуватися на лижах європейські знаменитості. Для дітей так само передбачені цікаві розважальні програми.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/uludag#sigFreeIdf320bb31c8