Стамбул

Близький Схід. Туреччина. Стамбул. Близький Схід. Туреччина. Стамбул.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Стамбул, Туреччина за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Стамбулі

Так і хочеться назвати Стамбул столицею Туреччини, але, все ж, ні - з 1923 року столицею є Анкара, хоча колись Стамбул був мало не столицею світу. Але і зараз це місто з багатомільйонним населенням залишається історичним і культурним центром Туреччини.

Стамбул - один з найбільших міст світу, древній Константинополь, заснований ще в 7 столітті до н. е. як Візантіум. Єдине місто, розташоване відразу на двох материках - Європі та Азії, розділених протокою Босфор, що з'єднує Мармурове море з Чорним. Основна частина міста знаходиться в Європі, менша - в Азії.

Довга і вузька затока Золотий Ріг ділить європейську частину міста на дві половини - Бейоглу і Еміненю. В Еміньоню розташований Султанахмет - історичний центр Стамбула, який своїми пам'ятками привертає до себе мільйони туристів зі всього світу. Стамбул - місто мечетей і троянд, місто кам'яних мостових і галасливих базарів...

Кількість мечетей тут просто не піддається обліку, і це враження ще більше посилюється тому, що всі вони схожі одна на одну, як дві краплі води. Щедро висаджені кущі троянд радують очі червоними, жовтими і рожевими квітками...

Вважається, що Стамбул побудований на семи пагорбах, однак, побродивши по його крутих і заплутаних вуличках, може здатися, що цих горбів не менше сотні. Піша прогулянка по його кам'яним мостовим і тротуарах стане для вас хорошим тренуванням. Легко заплутатися в хитросплетіннях кривих вуличок старого міста, коли блукаючи по них як у лабіринті, раптом зупиняєшся перед дивовижним пейзажем - між будинками з'являється корабель на тлі блакитного моря.

В цілому, Стамбул справляє враження яскравого, динамічного, не занадто охайного, ні на кого не схожого міста, в якому цілком можна прожити цілий тиждень.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/stambul#sigFreeIdb48213fcbf