Мармарис

Близький Схід. Туреччина. Мармарис. Близький Схід. Туреччина. Мармарис.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Мармарис, Туреччина за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Мармарісі

Мармарис - вважається самим "європейським" курортом Туреччини. Курорт Мармарис можна поділити на бухту Мармаріса, бухту Ічмелера і паркову зону сполучає ці два райони.

Мармарис відрізняється багатокілометровими міськими піщаними пляжами і дуже прозорою водою бірюзового кольору. Входи в море дуже пологі, глибина наростає поступово, що зручно для сімейного і дитячого відпочинку. Лежаки і парасольки на міському пляжі платні.

Більшість готелів Мармаріса, це готелі міського типу. Як правило, це чотириповерхові корпуси з невеликою територією розташовані в кілька ліній паралельно міського пляжу. Більшість готелів працює на систему "all inclusive".

Клубні готелі з великими територіями розташовуються або в парковій зоні між Мармарісом і Ічмелером, або в найближчих селищах (Хисароню, Турунч). Природно вони працюють по системі "all inclusive".

Мармарис - це молодіжний курорт. Так як основні розваги зосереджені в місті, а не в готелях, то і основна "життя" туристів проходить поза стінами готелю. Справжнє "життя" тут починається з 23 години і триває до ранку.

Готелі у Ичмелере, кращі, ніж в Мармарісі, так як самі готелі будувалися пізніше і з урахуванням нових вимог. У Ичмелере чимало дорогих і престижних готелів. Пляжі Ічмелера чистіше, ніж в самому Мармарисі.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/marmaris#sigFreeId937cd1944f