Сіде

Близький Схід. Туреччина. Сіде. Близький Схід. Туреччина. Сіде.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Сіде, Туреччина за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Сіде

Сіде - невелике місто на півострові, розташоване в 75 км. від Анталії. Сіде - це місто-музей і головна археологічна зона Туреччини.

В Сіде готелі на будь-який смак і гаманець. Більшість готелів розташовані західніше Сіде і пляжі цих готелів заповнені туристами. Всі пляжі Сіде піщані.

Сіде - сучасне курортне місто з великою кількістю магазинів, ресторанів, барів. Туристам дуже подобаються невеликі затишні бари і рибні ресторанчики, розташовані прямо біля моря. У самому місті Сіде дуже багато дискотек. Дискотеки "Oxyde" і "Nimfeon", вважаються "найкрутішими".

Відпочивати в Сіде люблять сім'ї з дітьми. По-перше, через хороші піщані пляжі, по-друге - відпочинок в Сіде дешевше, ніж у сусідньому Белеку, по-третє: у готелях зберігаються кращі традиції турецького відпочинку: хороша анімація для дітей, багатий "шведський стіл" з системою "all inclusive", водні гірки і аквапарки.

Туристи які вже побували в Туреччині, але перший раз відпочили в Сіде, вважають, що Туреччина їм "відкрилася з нової сторони".

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/side#sigFreeIdd8d656a665