Фетхіє

Близький Схід. Туреччина. Фетхіє. Близький Схід. Туреччина. Фетхіє.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Фетхіє, Туреччина за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Фетхіє

Умовно курорт Фетхіє (Fethiye) ділиться на дві частини. На одному знаходяться кращі турецькі готелі, що пропонують дорогий, елітний відпочинок. Друга частина - бухта Олюденіз, в якій розташовано близько 50 готелів.

Сучасне місто лежить на місці античного порту Телмес, який веде свою історію з 5-4 століть до нашої ери. У свій час тут встиг «засвітитися» і Олександр Македонський, Неарх, але сучасну назву місто, практично зруйноване під час страшного землетрусу в 1857 році, одержав у 1934 році на честь відважного льотчика Фетхи-бея.

Тут піщані, не дуже широкі пляжі, жоден з них не належить конкретному готелю: все - муніципальне. Там, де закінчуються готелі, в морі йде широка піщана коса, що створює закриту від вітрів і течій бухту, де можна купатися навіть взимку. Цей широкий піщаний пляж-півострів називають пляжем Клеопатри або Черепашачим островом (на косі дійсно нерідко пасуться черепахи).

Досліджуючи лінію узбережжя далі на південь, можна наткнутися і на зовсім райські куточки - вузькі піщані смужки пляжів, до яких ведуть вузькі стежинки у смарагдовій зелені (ну або сильні торси веслярів на човнах). Наприклад, блакитна лагуна Олюденіз всього в 10 км від Фетхіє. Цей природний заповідник знаходиться у підніжжя Лікійських гір, а бухта, в якій він розташований, перекладається як «Мертве море» (відповідно, цілющі властивості в наявності). Тут відпочиває просунута молодь, яка не уявляє пляжний відпочинок без парасейлінгу або кайтінгу.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/fetxie#sigFreeId309daa91ed