Бодрум

Близький Схід. Туреччина. Бодрум. Близький Схід. Туреччина. Бодрум.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Бодрум, Туреччина за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Бодрумі

Бодрум - самий "тусовочний" курорт Туреччини. Тут рекордна купа барів, нічних клубів, ресторанів і дискотек. Сюди їдуть туристи, що віддають перевагу активному відпочинку.

У чотирнадцяти бухтах півострова, що омивається Егейським морем, розташовані готелі на будь-який смак, від фешенебельних до скромних. Більшість готелів Бодрума розташовуються на схилах котлованів бухт.

Дуже багато готелів спеціалізуються на сімейному і дитячому відпочинку і мають гарні дитячі майданчики і міні-клуби з кваліфікованим персоналом.

Влітку в Бодрумі не так спекотно, як в інших курортах Туреччини, і температура рідко перевищує 30 градусів. Але досить вітряно через особливості розташування самого півострова.

Пляжі в Бодрумі належать самим готелям і представляють з себе галькові пляжі або бетонні платформи з насипним піском і понтони. Море досить мілке. Узбережжя дуже зручне для серфінгу.

Нічне життя тут йде до самого ранку. Головною "тусовкою" вважається набережна біля яхт-клубу. Однією з самих "крутих" дискотек - "Галікарнас Диско", кращим баром міста - "Хадигари бар".

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/turkey/bodrum#sigFreeIdd870e873f3