Negombo

Азія. Шрі-Ланка. Negombo. Азія. Шрі-Ланка. Negombo.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Негомбо, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Негомбо

Негомбо - популярний туристичний курорт Шрі Ланки, розташований в 12 км від аеропорту Шрі Ланки, на північ від Коломбо.

Курорт Негомбо Курорт вражає багатою історією і культурою. Відвідавши його, Ви зможете зробити справжнє подорож у часі, побачити незайману природу, національні свята, більше дізнатися про буддизм і навіть опинитися на краю землі - горе Ворлдс-Енд.

У районі курорту Негомбо заборонено полювання на тварин і морських мешканців, а також збір коралів. Мертві гілки коралів, що викидаються океаном на берег, можна безперешкодно збирати.

Протягом усього року в Негомбо світить сонце і найбільш зручна світла легкий одяг з натуральних тканин. Офіційна одяг потрібно дуже рідко, вимоги до неї навіть на обідах у великих готелях досить демократичні, але пляжний і спортивний вигляд не вітається.

У спеку бажані крислатий капелюх і сонячні окуляри, а також захисні креми - активність сонця досить висока. Із взуття краще всього шльопанці або босоніжки, а також міцні кросівки і теплі речі у разі поїздок в гори і на екскурсії.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/negombo#sigFreeIdad22ef07e8