Beruwala

Азія. Шрі-Ланка. Beruwala. Азія. Шрі-Ланка. Beruwala.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Берувеллу, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Берувелле

Берувелла - відомий курорт на південно-західному узбережжі острова. Тут пропонуються різні види спорту: водні лижі, віндсерфінг, підводне плавання і полювання, вітрильний спорт, гольф, теніс.

Берувелла розташований у 56 км на південь від Коломбо. Протягом останніх декількох років в Берувеле були побудовані нові готелі та покращено туристична зона. Для відпочинку тут створені всі умови: блакитні води океану, нескінченні піщані пляжі, кокосові пальми на березі.

Для любителів пізнавального туризму організовано багато екскурсій з відвідуванням унікальних архітектурних пам'яток, індуїстських храмів, національних парків і заповідників.

Купатися в затоці можна круглий рік.

У Берувеле знаходиться безліч ресторанів з місцевою кухнею, тут можна спробувати напій - арак.

Особливо люблять ці місця дайвери - недалеко від пляжу покояться останки декількох затонулих суден, а розкішний риф, що йде паралельно березі, сповнений яскравих риб. До того ж він знаходиться досить неглибоко і його верхня частина чи не виступає з води, тому є чудовим об'єктом для сноркелинга.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/beruwala#sigFreeId9a6d983c3f