Kandy

Азія. Шрі-Ланка. Kandy. Азія. Шрі-Ланка. Kandy.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Канді, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Канді

Канді - один з найцікавіших міст Шрі-Ланки, який знаходиться в центральній частині Шрі-Ланки, в 100 км на північний схід від Коломбо. Цей потопаючий в зелені місто був заснований в XIV столітті в петлі найдовшої річки острова.
Подорож по Шрі Ланка було б неповним без відвідування Канді - одного з найдавніших міст, що перетворюють держава Шрі Ланка в перлину Сходу. Канді - мабуть, головний з стародавніх міст, який допоможе вам повною мірою відчути всю чарівність цього краю. Канді також називають культурною столицею Шрі-Ланки, сюди щорічно спрямовуються натовпи туристів зі всього світу.

Канді - втілення багатющого історичного минулого Шрі Ланка.

Приголомшлива краса річок, озер, мальовничих пагорбів, долин і водоспадів сусідить з різноманітністю буддистів, індуїстів, християнських і мусульманських храмів. І на тлі всього цього пишності благополучно виглядають жваві ринки, що вражають уяву фарбами своїх фруктів, квітів, всілякої їжі і традиційних сувенірів.

В Канді щороку приїжджає безліч туристів і паломників, щоб подивитися на унікальну пам'ятку - Храм зуба Будди, який заповнений статуями Будди і фресками, або щоб відвідати Королівський ботанічний сад, розбитий в 1821 році на березі найбільшої річки Шрі-Ланки - Махавелі, з алеєю меморіальних дерев.

З передмість оточеного буддистськими і індуїстськими храмами міста, розташованого на висоті 488 м. над рівнем моря відкриваються приголомшливі види красивих ланкійських гір з крутими схилами і невеликими плато. Так як подібна природа сприяє єднанню з богом, недалеко від Канді було побудовано кілька буддистських монастирів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/kandy#sigFreeId8618240276