Ahangama

Азія. Шрі-Ланка. Ahangama. Азія. Шрі-Ланка. Ahangama.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Ахангама, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Ахангама

Ахангама - маленька рибальське село на півдні Шрі-Ланки, в 136 км від Коломбо, в 40 км від Хиккадувы. В 20 хвилинах їзди від Ахангамы знаходиться знаменитий пляж Уванатуна, в 10 хвилинах - бухта Велигама і Мірісса. З пляжу відкривається чудовий вид на океан. Курорт відокремлений і спокійний, підходить для сімейного відпочинку. Тут відмінні умови для серфінгу. Але інших розваг типу дискотек і нічних барів немає. Кілька кафе на пляжі працюють до 20:00 години. Любителям нічних розваг можна поїхати в Унаватану. Готелі у Ахангаме недорогі, є затишні гостьові будиночки.

Пам'яток, крім природних, Ахангаме немає, але є можливість зробити захоплюючі екскурсії в Галле, відвідавши там старовинний форт, античні споруди, датську церква, музеї. Цікава екскурсія на буддійський острів Ратгама Лейк з відвідуванням буддійських храмів, черепаховых ферм, плантації спецій. Серед туристів популярна морська прогулянка до природного фонтану на моторному човні: в отвір між скель потрапляють хвилі і з шумом піднімаються вгору, утворюючи фонтан висотою в кілька метрів.

Більш тривалі екскурсії з Ахангамы до 2 днів пропонуються для сафарі в національний парк Ялла, а також відвідування Храмового комплексу Катарагама, поїздка в древню столицю Сингальської королівства Канді з відвідуванням Королівського Ботанічного саду. Можна з'їздити в історичні місця Сігірію, Дамбулл, Полонарув, Анурадхапур, відвідати гірську провінцію Нувара Елія, чайні плантації та фабрики.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/ahangama#sigFreeId3807e7f762