Mirissa

Азія. Шрі-Ланка. Mirissa. Азія. Шрі-Ланка. Mirissa.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Мірісса, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Мірісса

Мірісса це маленьке містечко між Велигамой і Матарой. Саме місто досить парадоксальний. Місцеві жителі кажуть що Мириссы як такої немає. Вона з'явилася в слідстві самих відпочивальників, які стали з'являтися на пляжі, і в слідстві готелів, які стали будується. Так по суті і вийшла Мірісса. Навіть всезнаюча Вікіпедія не знає такого міста, зате інтернет переповнений пропозиціями про відпочинок у Міріссі.

Мірісса набирає популярність як альтернатива Унаватуні і Хіккадуві. З кожним роком охочих приїхати в Мириссу становиьтся все більше.

Справедливості заради треба відзначити, що у сезон, пляж у Міріссі дійсно виглядає красиво і привабливо. На жаль місцевий бізнес не особливо справляється з напливом туристів в Мириссу, місць не вистачає. Якщо Ви невибагливі, то завжди є можливість пройтися по вулиці і знайти житло, але якщо ж Ви віддаєте перевагу мінімальний комфорт, то краще подбати про житло заздалегідь та зарезервувати гостьовий будинок чи готель в Міріссі заздалегідь.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/mirissa#sigFreeId3e4c7619e3