Habarana

Азія. Шрі-Ланка. Habarana. Азія. Шрі-Ланка. Habarana.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Хабарана, Шрі-Ланка за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Хабарана

Хабарана - невелике місто в центральній частині Шрі-Ланки, розташований в центрі знаменитого «Культурного трикутника» , в 180 кілометрах від Коломбо. Близькість до найбільш відомих історичних, культурних та археологічних пам'яток острова дає мандрівникам прекрасну можливість по дорозі до пляжів Тринкомале, Нилавели і Пассикуды, зробити зупинку в комфортабельних готелях в районі Хабараны і здійснити захоплюючі та пізнавальні екскурсії на 1-2 дні за ключовими пунктами «Культурного трикутника» Шрі Ланки.

До основних природних пам'яток Хабараны ставляться один з найбільших в Азії природних заповідників - Національний заповідник Миннерия, в якому в безлічі зібрані рідкісні зразки тропічних рослин з усіх кінців земної кулі. Але, мабуть, ще більшою популярністю користується розплідник слонів у парку Каудулла (Kaudulla), причому він не є туристичним «атракціоном» - навпаки, цих гігантів тут містять у цілком вільних умовах, а тому у мандрівників з'являється прекрасна можливість поспостерігати за слонами і їх потомством в природному середовищі існування. Втім, для бажаючих по території парку та Національного заповідника проводяться сафарі, причому можна переміщатися як на джипах, так і верхи на спеціально навчених слонах, що у всіх учасників таких походів по джунглях залишає незабутні захоплені враження на все життя.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/sri-lanka/habarana#sigFreeId9a235c122b