Тури вихідного дня: переваги та недоліки

Тури вихідного дня: переваги та недоліки

Життя таке, що турбота про хліб насущний дуже багатьох змушує роками не бувати у відпустці. Треба заробляти гроші. Однак, людина потребує відпочинку. Для цього й придумані вихідні дні. Як раціонально ними розпорядитися?

Недовго, але захоплююче

Отже, наближаються вихідні. Куди поїхати? Перегляньте хоч друковані, хоч електронні видання і ви знайдете масу цікавих пропозицій. Можна оглянути визначні пам'ятки міст і пам'ятних місць, сходити в похід у гори, поніжитися під жарким сонцем на пляжі в Єгипті.

Такі, короткострокові поїздки, нині вельми популярні серед тих, хто не любить пасивний відпочинок біля телевізора з келихом пива в руці.

Ви не бували в Ізраїлі? Це - недоробка! Треба виправити. Де жити? Проблем немає. Можна зняти квартиру або забронювати місце в готелі. Знімання житла для багатьох більш кращий з ряду обставин. Важливе значення має і те, що це і дешевше, і ви сам собі господар. До речі, в цьому плані дешевше обходиться і відпочинок в Трускавці на приватній квартирі.

І в Ізраїлі, і на південному березі Криму доцільно поселитися не на околиці, а в центрі, або в районі центру. Таким чином, ви встигнете багато оглянути, бо пам'ятки в будь-якому місті, за рідкісним винятком, знаходяться в центральній його частині.

Ваш вихідний тур

У чому краса коротких поїздок? Насамперед, це різка зміна обстановки. Саме це необхідно для фізичної і душевної рівноваги людині, яка роками не бачила відпустки. Це - нові враження, розширення кругозору. Тим більш, що такі тури ви можете здійснювати по кілька разів у році. Міняється обстановка, географія. Ось, минулого разу ви побували в Києві, а зараз вирішили хоча б пару деньків підлікуватися цілющими грязями, відвідавши всесвітньо відомий курорт Моршин. Як це зробити, не проблема. В Інтернеті ви знайдете масу пропозицій. І вам залишиться лише вибрати найбільш оптимальне для вас - і по місту, і за ціною, і за часом.

Їхати можна поодинці, особливо якщо за родом роботи вам доводиться спілкуватися з масою людей. Хочеться побути одному. Якщо дружина і діти не проти поїздки, необхідно їхати разом. Можна і з друзями, якщо, звичайно, ви людина компанійська, любите активне колективне проведення часу.

У тому випадку, коли ви не зовсім здорові, то необхідно правильно розрахувати свої можливості. Коротка поїздка - це дорога. Огляд визначних пам'яток вимагає тривалого ходіння пішки.

Крім цього, якщо ваша робота досить напружена, то необхідно повернутися з поїздки вночі або ранимий вранці. Втомлений, позбавлений нормального сну людина не здатна продуктивно працювати.

Корисні поради

Беріть з собою мінімум речей, щоб не обтяжувати себе багажем. Всі необхідні приналежності туалету ви знайдете в будь комфортабельному готелі або на знімній квартирі.

Якщо ви відправляєтеся в велике місто, то заздалегідь напишіть черговість відвідування тих чи інших пам'яток. Всі вам не охопити, тому огляньте основні, найбільш цікаві для вас об'єкти.

Коли поїздка пов'язана з відвідуванням будь-якої країни, державною мовою якої ви не володієте, то необхідний екскурсовод. В іншому випадку, ви можете марно витратити час у пошуках того, що вам треба чи потрапити в неприємну ситуацію.