Стоун-терапія: вплив на організм

Стоун-терапія: вплив на організм

Стоун-терапія - лікування гарячими і холодними каменями, порівняно новий напрям, який, тим не менш, вже користується законною популярністю. Ця процедура полягає в тому, що холодні або добре прогріті камені викладаються на певні точки, розташовані на тілі людини. Хорошим буде той фахівець, який професійно знає, де знаходяться та чи інша точка, за що вона відповідає, в якій послідовності і як довго камінь повинен знаходиться на тілі. При даній процедурі відбувається не тільки температурний вплив на організм людини, а й енергетичне.

Стоун-терапія - це скоріше профілактична та загальнозміцнююча процедура, яка стимулює захисні функції організму, посилює роботу судинної системи, кровообігу, виводить шлаки і організму. Особливий вплив даний вид терапії надає на нервову систему - загальна релаксація, зняття тривоги, нервозності, підвищеній збудливості, мігрені, рекомендується при депресіях, загальну апатію, весняному авітамінозі. Та й сама процедура дуже приємна, буквально насичує організм енергією, новими силами і здоров'ям.

Різновиди процедури

Техніки стоун-терапії різні - майстер може викласти камені вздовж хребта, залишивши на деякий час, або поперемінно перекладати камені з одних точок на інші, чергуючи в залежності від температури та розміру каменю. Перед особливо розігрітими каменями - до 40 градусів - попередньо необхідно зробити масаж тієї частини тіла, куди буде викладений гарячий камінь. Спочатку майстер наносить масло на організм, може навіть зробити невеликий розслабляючий масаж, а потім викладає камені.

Ця процедура спільно з загальною атмосферою спокою і єднання з навколишнім середовищем дозволяє повністю розслабитися і провести час з величезною користю для здоров'я. Відкритий буквально два роки тому, розкішний санаторно-курортний комплекс «Женева», основним лікувальним профілем якого є гастроентерологія і урологія, пропонує відпочиваючим відвідати наявний на території СПА-центр. Збираючись на відпочинок до Трускавця, обовяково поцікавтеся даним видом послуг.

Які камені використовуються для стоун-масажу?

Не бійтеся, це не ті камені, які можна знайти на вулиці або зібрані на морському узбережжі. Зазвичай це поєднання каменів білого мармуру і базальту, каменю вулканічного походження. Саме вони володіють своєю особливою енергетикою, здатною впливати на організм людини, насичувати його і розганяти енергетичні блоки. Нагріваються вони за допомогою сонця, а в холодну пору року за допомогою гарячої води або спеціальних нагрівачів.

Протипоказання для стоун-терапії незначні - це травми або пост-травматичний стан, шкірні захворювання, такі як псоріаз, екзема, а також пізні терміни вагітності. Санаторій "Полтава-Крим", розташований у сприятливих природно-кліматичних умовах і відомий своїм водогрязелікування, також пропонує скористатися даною процедурою, крім інших програм SPA-відновлення, різних видів масажу, таласотерапії.

Показання

А от при хронічному холециститі, панкреатиті, жовчнокам'яній хворобі дуже навіть рекомендується. При захворюваннях сечостатевої системи, стенокардії, зняття м'язових болів Cтоун-терапія буде незамінна. По-перше, дана процедура дуже приємна, по-друге, дієва, ну а в третіх, не вимагає втручання в організм, як наприклад голковколювання і прості уколи і таблетки. Після сеансу необхідно обов'язково відпочити, щоб відчути повну гармонізацію організм. Вирушаючи на відпочинок до санаторію "Карпати" в Трускавці, обов'язково уточніть чи пропонується там дана процедура в якості оздоровчо-лікувальної методики.