Відпочинок в міжсезоння: переваги

Відпочинок в міжсезоння: переваги

Дуже часто ми плануємо відпустку та оздоровлення в літній час року, а що робити, якщо за умовами роботи відпустка припадає на міжсезонний період? Мінлива прохолодна погода багатьох засмучує і відлякує від курортних поїздок, але ті, хто хоч раз спробував поїхати відпочити в міжсезоння, анітрохи не розчаровані.

  • По-перше, ціни на житло і харчування, починаючи з середини вересня, йдуть на спад.
  • По-друге, за невеликої кількості людей практично немає черг в процедурні кабінети, а кількість вільних кімнат у санаторії дозволяє вибрати найбільш відповідний для вас за рівнем комфорту і ціну номер.
  • По-третє, для лікування багатьох хронічних захворювань і людям, які не переносять жаркий клімат, для оздоровлення підходить тільки період міжсезоння.

Тому, якщо ваша відпустка припала на холодний і дощовий листопад - це означає, що у вас попереду прекрасна перспектива відпочити і відновити сили. Курортно-санаторне оздоровлення у міжсезонний період пропонують багато санаторіїв Євпаторії. Євпаторія багата солоними озерами і вважається одним з кращих бальнеологічних курортів. Крім Євпаторії багато курортів Кримського півострова пропонують свої послуги протягом усього року.

Так, основним оздоровчим напрямком Кримських санаторіїв є лікування кліматотерапією. Відпочинок в Судаку - це прекрасна можливість подихати морським повітрям на Чорному Морі, що благотворно впливає на нервову, вегето- і серцево-судинну системи організму. Адже ще Гіппократ близько трьох тисяч років тому, описував залежність людського здоров'я від кліматичних та природних умов.

Гірські курорти

Але, якщо ви поділяєте думку одного з героїв відомого радянського кінофільму: «Краще гір - можуть бути тільки гори» і є цінителем всіх принад гірського повітря і пейзажу, тоді кращим способом відпочити в міжсезоння буде поїздка на Західну Україну. Санаторії Карпат порадують вас своєю гостинністю і доброзичливим персоналом. Гірський клімат вважається одним з найбільш цілющих, допомагає в лікуванні багатьох захворювань верхніх дихальних шляхів, відмінно відновлює захисні сили організму і підвищує рівень імунітету.

Яскравим представником санаторно-курортних комплексів Західної України є санаторій «Перлина Прикарпаття» в Моршині. Цей сучасний комплекс оснащений прекрасним медичним обладнанням і надає широкий спектр лікувально-оздоровчих послуг.

На території санаторію розташований парк з унікальними видами хвойних дерев, в якому можна чудово відпочити в дерев'яних альтанках, насолоджуючись Карпатськими пейзажами.

У пошуках вражень

Альтернативою оздоровлення в міжсезонний період можна розглядати автобусні туристичні поїздки в Європу. Як правило, це короткі, вдало організовані автобусні тури, які забезпечують комфортне перебування в іншій країні. Такі поїздки дозволяють пізнати інші культури, зарядитися позитивом і отримати море вражень.

Хто сказав, що відпочинок у міжсезоння - це нудно й сумно, спробуйте, і ви оціните всю принадність цієї пори року!