Лікування опорно-рухового апарату в Трускавці

Лікування опорно-рухового апарату в Трускавці

Все більша кількість людей потребує в наші дні в лікуванні опорно - рухового апарату. Хвороби викликані недоліком руху і неправильним харчуванням. Лікування буває успішним, але досягнуті результати потрібно обов'язково закріплювати. І тут на допомогу прийдуть санаторні процедури.

На курорті Трускавець, розташованому у Львівській області на Україні, також проводять відновну терапію таких пацієнтів. Сюди їдуть хворі на хронічний остеохондроз, деформуючими остеартроза, обмінно - дистрофічними захворюваннями хребта. Лікування комплексне і призначається з урахуванням стану хворого.

Розглянемо суть деяких процедур, застосовуваних у Трускавці для таких пацієнтів.

Салон "Мертве море"

Якщо вас замучив радикуліт, невралгічні болю, різні поліартрити - в санаторіях Трускавця вам призначать одну з бальнеопроцедур - аплікації пелоїдної чорної грязі Мертвого моря і сольовим розчином. Приймати ці процедури ви будете в штучно створеному середземноморському кліматі.

Озокеритові ванни

Озокерит - дуже рідкісна гірська порода. Він складається із суміші твердих вуглеводів, має високу теплоємність. Тому прийом ванн з цим матеріалом сприяє зняттю запалення, розсмоктуванню і вгамування болю. Відбувається глибокий прогрів м'язових тканин. Озокеритові аплікації набули широкого застосування також у санаторіях Моршину.

Вакуум - терапія

Проводиться за допомогою спеціального вакуум - аплікатора, впливаючи на тканини і органи зниженими атмосферним тиском. Має протизапальну, лімфодренажним і спазмолітичну ефектом. Процедура підвищує тонус м'язових тканин, активізує чутливість нервових закінчень.

Мінеральні ванни

Трускавецька вода "Нафтуся" має в своєму складі безліч корисних мікроелементів. Вона застосовується і для лікування опорно - рухового апарату. Мінеральні ванни благотворно діють на хворих остеохондрозами, артритами, артрозами, міозитах. Залежно від показань використовують гарячу або холодну ванни. Якщо у вас травмовані суглоби або м'які тканини - призначають теплу ванну. Прохолодна мінеральна вода покращують обмін речовин і тонізує організм.

Лікувальний масаж

Він допомагає повернути м'язам гнучкість і еластичність, відновлює їх активність. Залежно від техніки виконання лікувальний масаж спрямований на підвищення тонусу, або на розслаблення м'язів, і незалежно від того, чи ви вибрали для відпочинку санаторії Саки, чи курорти Закарпаття, після курсу масажу вам обов'язково стане краще.

Слід зазначити, що десятиденний курс процедур забезпечує стійку ремісію в перебігу року.