Відпочинок у Євпаторії: жодного дня без розваг

Відпочинок у Євпаторії: жодного дня без розваг

Наближається довгоочікувана відпустка. У вас сім'я. Куди поїхати? І відпочити, і кругозір розширити - отримати масу нових вражень. За кордон? А хіба на просторах України мало цікавих місць?

Райське місце для дітей

Ось Кримський півострів. Що може бути краще, ніж сімейний відпочинок в Євпаторії! З його старими, звивистими вуличками, по яких бродити одне задоволення, після гучних міст, з їх давлять на людину громадами багатоповерхових будівель. Оселитися тут не проблема. Житло можна знайти для відпочиваючих з самим різним рівнем достатку. Від кімнати до затишного комфортабельного котеджу.

Де позасмагати, похлюпатися в теплій водичці? Пляжі є як платні, так і безкоштовні. Цікавий, так званий «Молодіжний» пляж, тут можна не тільки морем і сонцем насолодитися, а й потанцювати в затишному кафе. А можна вибрати пляж «Золотий». Не пошкодуєте. Чудовий сонячний пісок, пологе дно, що, як самі розумієте, ідеально для маленьких дітей. На пляжах можна розважитися. До ваших послуг параплани і водні мотоцикли, катання на «плюшках» і «бананах». Здорово! Адреналін у крові додається. А щоб діти не нудьгували, в тутешніх торгівельних точках можна придбати спортивний інвентар, іграшки. Захотілося перекусити? Проблем немає. Від кафе до ресторанів з самої вишуканою кухнею, в тому числі з місцевими татарськими стравами, різноманітними морепродуктами. І все це, в плані навантаження на ваш бюджет, дещо менше ціни на відпочинок в Ялті.

А в години вечірнього дозвілля ну, просто чудово, прогулятися всією сім'єю по набережній. Послухати вуличних музикантів, сфотографуватися з екзотичними тваринами, підібрати «на пам'ять» вироби місцевого виробництва. А парк? Як це здорово для дітей покататися в «трамваї бажань», прокотитися на різного роду атракціонах, пограти в хокей або дартс, пострибати на батуті!
Так, парки є в будь-якому великому місті. Але де ще ваша дитина може поспостерігати за дельфінами? А, якщо є проблеми зі здоров'ям, використовувати для справи його поправки настільки чудові місцеві лікувальні грязі.

До гір ближче

Однак, якщо ви шанувальник гористій місцевості, то вам підійде відпочинок у Феодосії з дітьми. Цей древнє містечко насичений пам'ятками архітектури різних часів, музеями, скверами і парками з рідкісними деревами і чагарником. Кришталеве гірське повітря, кришталево чиста морська вода, затишні пляжі з набором необхідних відпочиваючим послуг - все це залишать яскраві, незабутні враження, які знову і знову будуть кликати вас у відпустку в ці чудові місця.

Перебуваючи в Феодосії ви зможете розширити кругозір, здійснивши екскурсійні поїздки до Ялти або Гурзуф, Алушту або Судак, з його середньовічною фортецею. Обов'язково огляньте Нікітський ботанічний сад. Тут зібрана унікальна колекція рослинності з усіх континентів. Колекції два століття! Вона унікальна. І ваша дитина може поободрать листочок з екзотичного дерева, і, висушивши його, розмістити в гербарій. Щоб він нагадував йому про ті незабутні дні літнього відпочинку на кримському півострові.