Досягнення медицини Трускавця

Досягнення медицини Трускавця

Напевно, головним у житті людини завжди було здоров'я. Тільки від наявності здоров'я залежать всі інші аспекти звичної повсякденному житті. Саме тому відомий український курорт Трускавець почав покращувати медицину, розширювати спектр кількості та якості надання різних послуг для своїх пацієнтів. Тим більше що адміністрації міської лікарні відомо, що туристи купують путівки в Трускавець, в першу чергу, для відновлення здоров'я та покращення свого фізичного стану, і тільки потім - для відпочинку.

Особливості санаторно-курортного лікування

Методику санаторно-курортного лікування, що використовується в таких відомих установах, як санаторій «Весна» у Трускавці та багатьох інших, можна вважати найбільш близькою до природної, фізіологічною. При безлічі хвороб, особливо в період ремісії, тобто, після зникнення гострих проявів, лікування такого типу є найбільш ефективним.

Поряд з природними корисними факторами на курортах типу санаторію «Полтава-Крим» широко використовуються методи фізіотерапії, із застосуванням відповідних пристроїв, лікувальна фізкультура, дієтотерапія, масаж та багато іншого. Застосування таких варіантів лікування дозволяє знизити до мінімуму вживання медикаментів, а в деяких випадках - і повністю від них відмовитися.

Можливості новітніх технологій

Для того, щоб забезпечити своїм пацієнтам найкращі умови, курорт закупив нове і сучасне обладнання від таких відомих виробників, як Dornier, Karl STORZ, Alpinion і Olimpus. Наприклад, спорядження від німецької фірми-виробника Karl STORZ дає можливість проводити більш безпечні та неінвазивні оперативні втручання на простаті. Це дуже важливо для чоловіків старшого віку, які страждають на доброякісну гіперплазію передміхурової залози. Крім того, знижуються ризики і побічні ефекти від оперативних втручань, хворим не доводитися знаходиться в стаціонарі протягом тривалого періоду.

Завдяки новій медичній техніці, також з'явилася можливість виконувати малотравматичні втручання на нирках і сечоводах, а операції з дроблення каменів тепер можна проводити під контролем відеокамер. Новий апарат УЗД дозволяє маніпулювати при проведенні пункції великих кіст нирок, пункції циститу, простати. Також за допомогою нового обладнання з'явилася можливість проводити важливі операції з варикозним захворюванням кінцівок, косметичні процедури по коагуляції вен із застосуванням лазера та ін

Крім відпочинку в санаторії «Дністер» у Моршині та інших аналогічних установах, тут можливе лікування безлічі захворювань. Наприклад, в недалекому майбутньому планується придбання нового прозорого рентген столу, за допомогою якого можна буде проводити процедури дроблення великих каменів у нирках.

Адміністрація лікарні вважає, що тепер лікування у Трускавці стане ще більш ефективним, кількість туристів зросте, і з'явиться мотивація для плідної співпраці курортної і традиційної медицини.