Чи варто економити на екскурсіях під час відпочинку

Чи варто економити на екскурсіях під час відпочинку

Один з найпопулярніших питань, що хвилюють туристів - як можна отримати море задоволення від відпочинку при мінімальних витратах?

Подорож з дітьми

Якщо ви подорожуєте без дітей - вам не складе особливих труднощів знайомитися з туристичними об'єктами, пересуваючись пішки або на громадському транспорті. І зовсім по іншому йде справа, якщо з вами маленька дитина. Якщо ви захочете заощадити і вирушите на огляд місцевих визначних пам'яток на громадському транспорті - вашу увагу буде приділено явно не культурній програмі. Вас вже не будуть радувати вражаючі кримські пейзажі. Ваші думки будуть тільки про те, як скоріше повернутися в свій санаторій "Полтава-Крим", заспокоїти дитину, прийняти душ і відпочити. Навіть якщо вас до глибини душі вразили місцеві краси, ви з нетерпінням будете чекати закінчення екскурсії тому, що дитину доведеться всюди носити на руках. Тому, якщо ви запланували огляд великої кількості пам'яток, краще буде скористатися послугами гіда з автомобілем. У цьому випадку у вас залишаться спогади про переглянуті туристичних об'єктах.

Орієнтування на місцевості

Комусь не складе особливих труднощів зорієнтуватися по карті, а хтось кілька годин витратить на те, щоб знайти об'єкт, що цікавить. Навіть якщо у вас є детальна карта міста, вас може очікувати чимало "приємних" сюрпризів. Наприклад, цікавить вас пам'ятка знаходиться на сусідній вулиці, а ця вулиця через рельєф місцевості знаходиться метрів на 50 нижче і, щоб дістатися до потрібного місця, належить зробити пристойний гак і витратити багато часу. Або на шляху вашого прямування можуть проводитися ремонтні роботи. Одні люди через таких "дрібниць" не переймаються - є можливість глибше вивчити місто. А інших такі речі дратують. Тому і в цьому випадку ідеальним варіантом буде гід, який добре знає місто.

Підготовка

Перед тим, як відправиться в самостійну подорож, до нього потрібно ретельно підготується, зібрати максимум корисної інформації про місце, в яке ви прямуєте. Наприклад, ви вирішили відпочити в Алушті. У цьому випадку ви зайдете в інтернет, в пошуковику наберете "відпочинок в Алушті" і будете аналізувати отриману інформацію. Однак, не у всіх є така можливість і час на це. А гід вам розповість багато цікавого про місто, про відпочинок в ньому і відповість на всі ваші запитання.

До кого звернутися?

Існують компанії, які надають послуги в організації екскурсій. Вибравши подібну компанію, необхідно детально ознайомитися з її діяльністю, почитати відгуки про цю компанію. Звернувшись в таку компанію під час поїздки, наприклад, до Одеси, ви можете бути впевнені, що гід з цікавістю вам розповість не тільки про історію міста та його визначні пам'ятки, а й надасть детальну інформацію про бази відпочинку, пансіонатах Одеси, а також про місця, де можна приємно провести час.