Дарсонвалізація у косметології

Дарсонвалізація у косметології

Говорити про метод дарсонвалізації прийнято з розповіді про походження його незвичайного назви. Але сьогодні, здається, всі вже чули про французького вченого-фізіолога Дарсонваля, який вивчав вплив на людський організм електричного струму малої сили, і який пізніше ввів цей метод у широке використання. Як і будь-який інший медичний метод, дарсонвалізація сьогодні повсюдно використовується в косметології для впливу на порушення стану шкіри і волосяного покриву. Відмінною його рисою є те, що він доступний не тільки в умовах косметологічного салону або стаціонару. Сьогодні існують моделі апарата, які можуть бути легко використані в домашніх умовах. Враховуючи те, що переважна більшість жінок хочуть покращити стан своєї шкіри, волосся або хочуть боротися з целюлітом, не виходячи з дому і не витрачаючи багато грошей на спеціалізовані процедури в санаторіях Алушти, апарат Дарсонваля стає чудовою альтернативою салону краси. Тим більше, що процедура абсолютно не болюча: максимум, що відчуває користувач - легке поколювання, яке більшість пацієнтів сприймають як приємне.

Принцип дії дарсонвалізації.

Електричний струм впливає на шкіру «теплом». А тепло, як відомо, прискорює метаболізм (обмінні процеси в клітинах). Завдяки цьому кров насичується киснем, кровотік прискорюється, відбувається відтік лімфи і венозної крові - це знімає набряклості і припухлості, що часто буває актуальною проблемою при недосипі і втомі, тому також варто подбати про повноцінний відпочинок. Всі необхідні умови та процедури вам може забезпечити санаторій Полтава-Крим, де професійні медики також дадуть пораду щодо інших процедур. Так от, посилений кровообіг сприяє розширенню судин. Також підвищується регенеруюча здатність тканин, відбувається загоєння ранок і запалень, поліпшується робота нервової системи, розсмоктуються відкладення солей у суглобах. Нарешті, струм сприяє розслабленню нервових закінчень і сприяє зміцненню імунної системи. Все це самим позитивним чином впливає на загальний стан людини і сприяє поліпшенню її настрою і зовнішнього вигляду. Що стосується косметологічних процедур, тут жінки досягають великих успіхів у боротьбі з мімічними зморшками, пігментацією, в'ялою шкірою, висипом вугрів. А використання приладу дарсонваля для боротьби з целюлітом і зовсім дає казкові результати. Поєднуючи масаж, використання спеціальних кремів і дієту, можна досягти вражаючих результатів при запущеній стадії і повністю вилікувати стадію початкову. При «іскровому» режимі роботи апарат добре впливає на шкіру голови і активізує кровопостачання волосяних цибулин, що покращує ріст волосся і бореться з їх випаданням. Головне - правильно застосовувати різні насадки, адже кожна з них відрізняється за функціоналом і ареалу застосування.

Увага! Є протипоказання: вагітність, кровотечі, аритмія серця та інші серцево-судинні захворювання, вагітність, яскраво-виражений купероз (на жаль, тут Дарсонваль безсилий!), Епілепсія, наявність кардіостимулятора, лихоманка, тромбофлебіт. Також дуже важливо застосовувати прилад тільки на тих зонах, де немає імплантантів, пухлин і надмірного росту волосся (останнє відноситься до обличчя). Про все це вам детально розкажуть перед призначенням продеудури дарсонвалізації в санаторії Лаванда, що у Моршині.