Кінні прогулянки

Кінні прогулянки

Найоптимальніший вибір літнього відпочинку - це активний відпочинок, а саме їзда на конях. Кінні прогулянки, ще їх називають, верхова їзда і кінний туризм - це активний відпочинок, який ніколи не втрачає популярності. Ці прогулянки включають в себе багато вражень, які суміщають в собі переваги екологічного, оздоровчого і екскурсійного турів. Останнім часом все більш популярними стають кінні прогулянки, адже це чудова і всім доступна можливість добре відпочити і розвіятися. Ці прогулянки дуже різноманітні, і представлені як в Криму, такі на курорті Трускавець, адже можна кататися верхи по лісу, лугах, уздовж озер і річок, а так само по гірській місцевості.

Це благородна тварина здавна було помічником людини і самим вірним супутником життя. Не дивно, що верхова їзда, кінні прогулянки і кінний туризм - це ті види відпочинку, які ніколи не втрачають популярності. І навіть коли верховою їздою займаються тільки професіонали, то кінні прогулянки на даний момент доступні всім і кожному.

Є кілька типів кінних прогулянок. Сімейні подорожі верхом. Кінно-верхової похід, з супроводжуючим, включає в себе проходження місцевості на коні верхом. Такі прогулянки тривають від декількох годин і до 2 діб. Даний вид вимагає непоганих навичок їзди і витримки. Тривалі подорожі верхи на конях і кінні прогулянки допомагають злитися з природою, і позитивно впливають на здоров'я.

Терапевтичний вплив на організм таких прогулянок, можна поділити на декілька видів: спортивне, медичне та реабілітаційне. Спілкування з конем покращує настрій і наповнює енергетикою, адже той факт, що Вам підпорядковується таке міцне і велика тварина, додає рішучості і величі.

Бажаєте добре відпочити і відволіктися від сірих буднів, поліпшити своє здоров'я - кінні прогулянки на відпочинку в Закарпаттібудуть вирішенням ваших бажань!