Для чого потрібна хромотерапія

Для чого потрібна хромотерапія

Хромотерапія або іншими словами кольоротерапія - це медичний напрямок, яке використовує вплив кольоровою гамою на психоемоційний стан людини. Ще в Давньому Єгипті та Китаї за допомогою кольорових забарвлених кристалів лікували різні захворювання. В основі хромотерапии лежить впливу на два органи чуття людини: зір і дотик. Що стосується впливу на очі, то механізм працює таким чином, що колір, потрапляючи в очі, збуджує ланцюгову хімічну реакцію, яка стимулює нервову систему. Стимулювання досягає мозку, який у свою чергу звільняє благотворні для організму гормони.

Опис процедури

При застосуванні даної процедури включається тиха спокійна музика, яка спрямована на загальне розслаблення організму. Найчастіше цей апарат являє собою певну маску, всередині якої вмонтовані колірні датчики, з'являються і зникають з певною частотою і імпульсом.

  • Червоний колір - збільшує частоту пульсу, дихання, в цілому збудливо діє на організм, допомагає при хворобах, пов'язаних з серцем, зелений, навпаки, освіжає і заспокоює.
  • Блакитний і сині кольори мають ще більш заспокійливим ефектом, і, як і зелений, рекомендуються при лікуванні органів травлення, а от жовтий колір створює веселий настрій, дозволяє підсилити концентрацію уваги, так само як і помаранчевий і сприяють при лікуванні деяких психічних захворювань і розладів.

"Полтава-Крим" санаторій пропонує відпочинок у поєднанні з процедурами, такими як хромотерапия, грязелікування, ароматерапією, фізіотерапією і водолікування не залишиться непоміченим для вашого організму, адже відновлення та оздоровлення організму має проходити в комплексі процедур з призначенням і спостереженням лікуючого лікаря.

Вплив на організм

Сьогодні хромотерапия є однією з обов'язкових складових лікування. Її застосовують як додатковий, метод, що підсилює основний лікування. Так хромотерапия в поєднанні з гідромасажними процедурами підсилює ефект оздоровлення організму, оскільки вода в поєднанні зі світлом посилює свій вплив на організм людини. Хромотерапію також призначають тим, хто хоче схуднути, оскільки одним з ефектів є її здатність блокувати відчуття голоду й запобігати надмірності в їжі. Звичайно для досягнення ефекту схуднення застосовують червоні і сині кольори. Але фахівець, що займається цветолеченіе, сам порекомендує і вибере необхідний колір для лікування. Вирушаючи на відпочинок у санаторій "Алмаз" у Трускавці, обов'язково дізнайтеся про пропоновані там послугах. Лікування кольором, яке проводиться за рекомендацією лікаря, наповнить енергією, допоможе впоратися зі стресом і просто додасть хорошого і позитивного настрою.

Глибоке проникнення

Вплив кольору через шкіру засноване на тому, що світло проникає через тканини людського тіла. Колір наповнює органи людини енергію, благотворним чином впливає на біоенергетичний рівень і активізуючи фотохімічний процес. Лікувальний ефект викликається за рахунок різнобарвності світлового потоку. У кольоротерапії за принципом резонансу нав'язується здорова вібрація.Еслі ви вирішили відпочити в санаторії "Янтар" у Трускавці, ця дивовижна по своїх властивостях процедура стане прекрасним доповненням до загальних фізіотерапевтичним методиками. Спортивні майданчики, тренажерний зал та зал лікувальної фізкультури на території санаторію в поєднанні з дивовижним виглядом і гірським повітрям додадуть сил і здоров'я.