Метро в Дубаї

Метро в Дубаї

Відкриття Дубайського метрополітену

Метро в Дубай було урочисто відкрито 9.09.2009 р. в 9:09:09 годин. Червона гілка метрополітену налічувала десять станцій і була відкрита у вересні 2009 року. Також в Арабських Еміратах заплановано відкриття 4-х ліній метро, по яким будуть їздити 99 потягів, кожен з яких складається з п'яти вагонів. Кожен такий потяг налічує 400 місць для сидіння. Його довжина становить 75 метрів. Дубайський метрополітен повністю автоматизований, а потяги слідують за маршрутом без машиністів.

Вартість проїзду в метро і оплата

Вартість проїзду в метрополітені Дубая залежить від відстані і класу вагона потягу. У звичайному класі вартість проїзду буде складати від 0,5 $ до 1.6 $. Для проїзду в метро необхідно придбати смарт-карту, її рахунок необхідно поповнити в спеціальних передплатних автоматах, або через спеціальні каси. Всі квитки обов'язково перевіряються при вході і при виході в/з метро за допомогою турнікета.

Правила проїзду в метро

Правилами метро в Дубаї заборонено їсти і пити на станціях і в самих поїздах. Заборонено палити (є місця для паління), провозити алкогольні напої, перевозити домашніх тварин - навіть у спеціальних боксах для перевезення.

Класифікація вагонів

Вагони поділені на 3 секції:

  1. Golden клас - секція для пасажирів з «золотим» проїзним квитком. Цей квиток чудово підійде для туристів, які хочуть побачити емірат очима водія - машиніста. Ця секція зазвичай малолюдна і завжди є сидячі вільні місця. Під час поїздки в головному вагоні потягу пасажири бачать всю поїздку так само, як і машиністи звичайних поїздів. Проїзд у вагоні Golden класу коштує вдвічі дорожче звичайного.
  2. 2 Секція, що служить для жінок з дітьми, які за своїми особистими поглядами воліють їхати окремо. Діти не вище 90 см і до п'яти років їдуть безкоштовно.
  3. 3 Секція зі звичайними місцями, які складають 80% потягу.