Зворотний бік сонця або вся правда про засмагу

Зворотний бік сонця або вся правда про засмагу

Все ближче і ближче літні дні, і кожен з нас мріє про довгоочікувану відпустку. Де ж його найкраще провести як не біля теплого і ласкавого моря. У багатьох виникає питання, куди ж краще поїхати всією сім'єю, щоб і дорослі і діти залишилися задоволені. Таким дивовижним курортом на Кримському півострові є Євпаторія. Це місто має багатовікову історію і ось вже багато років поспіль є прекрасним центром сімейного відпочинку. Піщані пляжі, тепле, неглибоке море, іонізоване повітря, різноманітні атракціони та розваги - все це налаштовує на відпочинок в Євпаторії з дітьми. Але щоб ваш відпочинок з дітьми залишив тільки приємні спогади і зарядив енергією на цілий рік необхідно знати деякі особливості прийняття сонячних ванн.

Вся правда про засмагу

Погодьтеся, приємно дивитися на красиво засмаглу бархатисту шкіру, і кожна жінка в тій чи іншій мірі прагне до цього. Проте мало хто при цьому враховує свій тип шкіри, наявність алергічних реакцій і можливість наслідків надмірного перебування на сонці.

У 70-х роках минулого століття серед британців особливо популярним заняттям було активне прийняття сонячних ванн, а сьогодні вони (багато з них вже люди похилого віку) мають діагноз злоякісна меланома. Це захворювання є наслідком отриманої сонячної радіації через надмірне перебування на сонці. Але в ті далекі роки явище сонячної радіації було мало вивчено, тому люди не знали про ризик, якому себе піддавали. На сьогоднішній день ситуація змінилася, медики та засоби масової інформації невпинно повторюють про згубний вплив сонячних променів і про необхідність проведення захисних профілактичних заходів, особливо для дитячої ніжної шкіри.

Прол'ємо світло на деякі забобони, пов'язані з прийняттям сонячних ванн.

Міф перший: якщо довго перебувати на сонці можна позбутися прищів

Відповідаємо:

Дійсно, завдяки дубильному і стягуючому впливу сонячних променів на шкіру, перший ефект від прийняття сонячних ванн вражає. Прищі підсихають і стають практично непомітними. Однак після таких процедур шкіра дуже швидко втрачає свою еластичність, тому проблема виникнення прищів може через короткий час знову поновитися, причому вже з подвоєною силою. Крім того, може виникнути фотоаллергія - поява висипки або дрібних плям, досить важко піддаються косметичного лікуванню. Тому перш ніж приймати сонячні ванни, використовуйте захисний крем для засмаги.

Міф другий: використовуючи сонцезахисний крем, неможливо засмагнути

Відповідаємо:

Слід пам'ятати, що чим повільніше і рівномірніше засмагає ваша шкіра, тим довше тримається отриманий загар. Найголовніше використовувати правильно підібраний сонцезахисний крем. Відправившись на відпочинок в Єгипет, в перші дні прийняття сонячних ванн слід використовувати крем з більш високі УФ-фільтром, потім ступінь захисту можна знизити.

Міф третій: водостійкий крем для засмаги досить наносити на шкіру один раз

Відповідаємо:

Навіть самий стійкий крем не має здатність захисту на цілий день. Тому, чим більше ти знаходишся у воді, тим частіше слід використовувати водостійкий крем. Адже дзеркальна поверхня води відбиває сонячні промені і може призвести до виникнення опіку.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам уникнути проблем із засмагою і отримати повноцінне задоволення від проведеного відпустки біля моря.

Але хочеться сказати, що крім небезпеки для шкіри від надмірного перебування на сонці, існує також і небезпека перегрівання всього організму в цілому. Тому в денні години, особливо дітям, бажано не перебувати на пляжі, а краще провести цей час в пансіонаті. Тим більше, що більшість пансіонатів і комплексів пропонують відпочивальникам комфортабельні номери, обладнані кондиціонерами. Цього року ціни на гарячі тури в Туреччину цілком прийнятні для людей із середнім рівнем достатку.

Бажаємо Вам приємно відпустки і гарної засмаги.