Санаторій Royal Hotels & SPA Resorts «Женева» у Трускавці

Санаторій Royal Hotels & SPA Resorts «Женева» у Трускавці

Ось вже багато років санаторій Royal Hotels & SPA Resorts, відомий як «Женева» надає домашній комфорт гостям з усього світу. Він розташований на території старовинного парку, який заснували 200 років тому австрійські лікарі. Відвідувачі санаторію мають можливість насолодитися приголомшливими лісовими видами і спокоєм, а також відновити і зміцнити своє здоров'я за допомогою мінеральних вод Трускавця.

Опис

Санаторій складається з чотирьох готелів: "Женева", "Гранд", "Променад" і медичний центр "Цезар". Всі номери оснащені комфортабельними меблями, ванними кімнатами і туалетом, прямим телефоном, а також сучасним телевізором і кабельним телебаченням. Більшість номерів має балкони. За спеціальним запитом в номер можуть встановити дитяче ліжко або сейф, що має персональний код. Персонал готелів проходить спеціальну підготовку, і невсипно стежить за тим, щоб відвідувачі отримали максимум зручності, моментально реагуючи на побажання і прохання. Також є можливість замовити деякі послуги прямо в номер.

У комплекс санаторію входять центри активного відпочинку (спортінвентар надається напрокат), магазини, бари, ресторани, а також дитячі кімнати та медичні центри.

Лікування та оздоровлення

Санаторій "Женева" має таку ж медичну спеціалізацію, як і весь Трускавець загалом. Це лікування хронічних захворювань нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету. Тут працюють кращі медики країни, в їх розпорядженні новітнє діагностичне обладнання. Під їх наглядом проводяться курси лікування, більшість з яких заснована на цілющому впливі води "Нафтуся". Вона в достатку містить кальцій, гідрокарбонат, магній, а також органічні речовини. Про її цілющості ходять легенди по всьому світу. Застосовують "Нафтусю" і внутрішнім і зовнішнім способом. Лікування цієї мінеральною водою незвичайно ефективно.

Крім "Нафтусі" на території санаторію розташовані ще 13 джерел різних мінеральних вод. А всього лише в 4 км від Трускавця знаходиться джерело озокериту, який ще називають "гірський віск". Озокерит теж використовують при лікувальних процедурах.

Відпочинок в Royal Hotels & SPA Resort

Крім цього санаторій "Женева" включає в себе "SPA & Wellness Центр", який вважається СПА-інфраструктурою світового класу. До послуг відвідувачів спортивний і відкритий басейни, джакузі з мінеральною і морською водою, різні лазні, сауни, аромагроти і соляна кімната. Фахівці центру пропонують авторські програми для омолодження, а також для очищення організму.

Висока якість обслуговування в "Женеві" гармонійно доповнюється приголомшливою красою прикарпатської природи. Санаторій розташований між двох річок, серед хвойних і листяних лісів. Повітря на цій території вже сам по собі корисний для здоров'я. Клімат тут набагато м'якше ніж на гірських курортах, його легко переносять і ті, хто приїжджає лікуватися, і просто відпочиваючі. Зима в Трускавці зазвичай холодна, але не сніжна, а влітку - тепло і помірно волого.

Якщо ж говорити про ціни, то вони в санаторії "Женева" досить прийнятні для всіх бажаючих подбати про своє здоров'я. Санаторій обслуговує своїх гостей ось уже 9 років, і весь цей час відвідувачі відзначають професіоналізм обслуговування, високий рівень медичного персоналу і комфортність проживання в готелях. Тим кому і цього здасться замало, можуть скористатись пропозиціями санаторіїв Моршину.