8 гірськолижних курортів для всієї родини

8 гірськолижних курортів для всієї родини
Побувати в «Країні Борсука», побачити льодове трофі, влаштувати «навколосвітню подорож» на лижах, взяти штурмом крижану фортеця. Якщо ви вирішили відправитися в гори з малюком або невгамовним підлітком, то саме цим буде заповнений ваше дозвілля. Allbooking.com.ua розповідає про вісім гірськолижних курортах, де буде цікаво відпочити всією сім'єю.

Альп-д'Юез Рона-Альпи, Франція

Один з найбільш високогірних в Європі, входить до двадцятки світових гірськолижних курортів з перепадом висот понад 2000 метрів. Тут маса розваг саме для всієї родини: ресторани, бари, дискотеки і кінотеатри, футбол, волейбол, теніс, скі-джоерінг. Можна навіть взяти уроки екстремального водіння машини на льоду. Для малюків у Альп д'Юез є ясла і дитячі сади. Ще кілька дитячих клубів і гірськолижні курси працюють при школах ESF і ESI.

Валь-ді-Фасса Доломітові Альпи, Італія

Валь-ді-Фасса знаходиться в самому центрі Доломітових Альп - регіону, включеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ця гірськолижна зона відноситься до знаменитої італійської «кругосветке» Селла-Ронда. Велика частина трас Валь-ді-Фасса призначена для просунутих лижників. Новачкам тут доводиться скрутно, хоча на схилах долини є кілька непоганих гірськолижних шкіл. Щозими тут організовують безліч альтернативних розваг для всієї родини - походи на снігоходах, собачих упряжках або популярну нині забаву - спуск з гори на надувному човні.

Тахко Нільсен, Фінляндія

Тахко - відмінне місце для російських лижників, які воліють подорожувати на машині (курорт знаходиться недалеко від російського кордону). Любителям тут буде цікаво як кататися, так і розважатися. Увечері на озері запускають феєрверки. Взимку на курорті проходять традиційні змагання на виживання, гонки на снігоходах, снігоступах і собачих упряжках, в яких беруть участь усі бажаючі. Курорт підходить і для відпочинку з сім'єю. Катання на лижах завжди можна розбавити відвідуванням аквапарку Фонтанелла, розташованого неподалік, або штурмом крижаної фортеці Луммілунна.

Бертехсгаден Баварія, Німеччина

Берхтесгаден - курорт, який обожнюють самі німці. Серед лижників він відомий як гарне місце, щоб стати на лижі або відпочити з дітьми, серед цікавляться історією Третього Рейху - як місце, де колись була резиденція Гітлера. Сюди їдуть цілий рік: взимку за спокійним розміреним катанням, влітку за цілющим повітрям. В околицях Берхтесгадена шість зон катання з пологими нескладними спусками. Найзатишніше тут сім'ям з дітьми та навичками, у яких буде можливість оцінити педагогічні таланти інструкторів місцевих гірськолижних шкіл, відсутність черг і тихий вечірній відпочинок.

Селен Швеція

Траси Селена - пологі і прості - в основному залучають сім'ї з маленькими дітьми. Тут безліч пристойних лижних шкіл з професійними інструкторами, невеликі перепади висот і непогана інфраструктура, розрахована на школярів і малюків: зони дитячого катання, парки розваг і навіть єдиний у світі Мак-Скі - лижний McDonalds. Для сноубордистів і новачків більше підійдуть широкі і пологі траси зон Ліндвалл, де є також сноу-парк і халф-пайп, Хегфьоллет і Хундфьоллет.

Ла-Танья Рона-Альпи, Франція

Ла-Танья - маленький, затишний і тихий, буквально потопає в гущі хвойних лісів. Тут заборонено рух автомобілів і немає галасливих розважальних закладів. Найчастіше сюди приїжджають відпочивати всією сім'єю, хоча в останні роки на ці схили стали навідуватися і профі. Справа в тому, що ціни тут відчутно нижче, ніж на інших курортах, а зона катання - вище. Звідси зручно добиратися практично до всіх курортів «Трьох долин» (досить купити єдиний скі-пас для всієї зони катання).

Зеефельд Інсбрук, Австрія

Зеефельд - респектабельний, а тому й не особливо молодіжний курорт. Їдуть сюди найчастіше люди середнього віку і сім'ї з дітьми. Багато на трасах і літніх австрійців, які обожнюють бігові лижі (курорт нерідко називають столицею бігових лиж). Місцеві нескладні і одноманітні гірськолижні траси гарантовано сподобаються тим, хто тільки вчиться кататися на лижах чи сноуборді. Схили на більшості трас не надто круті, тому швидкість буде невисокою, а навчання менш небезпечним. До речі, у спортивних школах Зеефельда є російськомовні інструктори - що теж чималий плюс для початківців.

Гаусдал Ліллехаммер, Норвегія

Цей сімейний курорт відомий в Норвегії вже більше століття. Найчастіше сюди приїжджають великими галасливими сім'ями, обов'язково з дітьми. Про них тут подбали: є дитяча гірськолижна школа, спеціальна зона катання для малюків і десятки всіляких атракціонів, включаючи великий ігровий комплекс «Країна Борсука». Крім відносно пологих трас для новачків, на курорті є й маршрути поскладніше, розраховані на більш досвідчених лижників. Ці траси обладнані високими трамплінами.