Крим навесні

Крим навесні

Ранньою весною, коли на більшій частині України ще переважає холодна погода і місцями навіть лежить сніг, Кримський півострів починає пахнути квітучими деревами і першою зеленню. У цей період Кримське повітря має особливу цілющу силу, тому людям, які мають захворювання дихальної системи або тим, які схильні до частих простудних захворювань дуже корисно відвідування Кримських курортів. Для простих туристів весняний Крим також розкриває свої обійми, і зустрічає їх мальовничою природою з буйством весняних барв.

Які ж місця варто відвідати навесні, як кажуть, в обов'язковому порядку?

У першу чергу це Ялта та її околиці: парад тюльпанів, що проходить щорічно в травні місяці, Нікітський ботанічний сад, історичне Ластівчине гніздо, Поляну казок, канатну дорогу на Ай-Петрі з висоти якої вам відкриються дивовижної краси краєвиди.

Серед природних пам'яток навесні є найвідоміші водоспади: Учан-Су і Джур-Джур, які влітку часто стають маловодними, і не настільки видовщними, і знамениті печери: Еміне-Баїр-Хосар, Червона та Мармурова.

Для оздоровлення найкращим місцем є Євпаторія. Це місто багата оздоровницями, санаторіями та профілакторіями. Санаторії Євпаторії використовують сучасні і традиційні методи лікування, використовуючи природні лікувальні фактори і місцеві кліматичні умови.

Аналогічним оздоровчим ефектом володіє курорт Трускавець, однак ранньої весни йому важко конкурувати за кліматичними умовами з Кримом, тому що весна в Західну Україну приходить значно пізніше.

Серед палаців і музеїв гідними уваги є Лівадійський, Воронцовський і Ханський палаци, музей Айвазовського у Феодосії.

Звичайно, весь цей перелік є всього лише малою частиною тих унікальних і красивих куточків, якими багатий Кримський півострів у весняний період. Якщо ж ви зацікавлені в доброму та недорогому відпочинку на березі Чорного моря, відвідайте знамениту Алушту. Це місто вже давно стало улюбленим місцем відпочинку для багатьох українських, російських і білоруських сімей. Приватні пансіонати Алушти і ЛОЦ "Демерджи " у тому числі, з величезним задоволенням приймають відпочиваючих, надаючи їм весь спектр своїх послуг. А клімат Алушти допомагає не лише оздоровитися всьому організму, але і володіє заспокійливим впливом на нервову систему людини.

Проїзд та проживання

Ще кілька аргументів на користь весняного відпочинку в Криму:

  • Оренда житла у весняні місяці значно дешевше (приблизно на 30 - 40%, ніж у літній період). Пояснюється це досить низьким попитом, тому бронювати місця заздалегідь, як правило, практично немає сенсу. Ви без зусиль зможете знайти відповідне для себе житло в будь-якому населеному пункті.
  • Ажіотаж з квитками також вам не страшний. Навесні в напрямку Кримського півострова не спостерігається будь-якого метушливого руху із залізничними або авіаційними квитками. Ви можете планувати свою поїздку на будь-яку дату, виходячи зі своїх поточних можливостей.
  • Величезний вибір екскурсій, які ви зможете відвідати. У літній час не всі екскурсії можуть бути доступні для відпочиваючих, адже багато важко переносять високу температуру повітря. Та й з дітьми в літню пору відвідувати екскурсії досить проблематично теж саме через занадто спекотні погодні умови.

 

Крим навесні