Що таке раннє бронювання турів?

Що таке раннє бронювання турів?

Раннє бронювання має цілий ряд переваг, якими досить активно користуються жителі європейських країн. Наприклад, заздалегідь бронюють свої поїздки приблизно 85% жителів Великобританії, та й показники такого ж рівня є і в країнах Європи. І це цілком виправдано! Таким чином, можна заощадити до 40% вартості такої ж путівки, але в сезон.

Раннє бронювання - що це таке?

Раннє бронювання розробляється спільно з операторами туристичних компаній, з готелями і авіакомпаніями. Сенс такої акції - зниження ціни на тури при попередньому їх бронюванні. Відпочинок в Єгипті, наприклад, може обійтися вам значно дешевше, якщо ви вирішите забронювати місця заздалегідь.

Економія - за рахунок чого вона можлива?

Перш за все це цікаво самому власнику готелю. Йому за допомогою раннього бронювання надається можливість ще до початку сезону реалізувати частину номерів, тим самим забезпечити повну завантаженість готелю в сезон. Раннє бронювання для власника готелю сприяє раціональному плануванню та реалізації витрат, необхідних для підготовки до сезону. Це ж саме відноситься і до туристичних операторів, і до авіакомпаній. Адже гарантія реалізації послуги в майбутньому для них життєво необхідна.

Переваги раннього бронювання для туристів

Економія на покупці туру. Так можна, наприклад, замовити відпочинок в Туреччині, якщо зробити бронь за півроку наперед. Причому така економія ні в якому разі не має на увазі економії на якості обслуговування. Акція раннього бронювання дозволяє заощадити до 40% коштів відпочиваючих.

  • Спокійне ставлення до коливань курсів валюти. Зазвичай в сезон курс валюти виростає. Але після оплати туру заздалегідь турбуватися про це вже не доведеться, оскільки до вартості путівки коливання не мають ніякого відношення, доплат робити, також не доведеться.
  • Доступність готелів та зручні авіарейси. Курорти Тунісу, також, як і хороші готелі - це популярні місця у туристів для їх відпочинку. Тому в сезон є ймовірність того, що місць у них може не виявитися, так як вони будуть зайняті раннім бронюванням. Тому, якщо ви згадали про купівлю путівки безпосередньо перед самим відпусткою, то доведеться вибирати лише з того, що можуть запропонувати гарячі тури.
  • Підготовка документів без суєти. По великій мірі це відноситься до країн з візовим режимом.
  • Отримання насолоди від планування майбутнього відпочинку. В очікуванні майбутнього відпочинку працюється легше.

Раннє бронювання: що необхідно про нього знати?

Одне з найпоширеніших помилкових думок про ранньому бронюванні - це те, що багато хто припускає певний відсоток оплати за путівку вноситься спочатку, інша частина оплачується безпосередньо перед вильотом. Ні. Це не так. Раннє бронювання припускає стовідсоткову оплату вартості путівки.

У разі відмови від такої путівки з раннього бронювання в більшості випадків передбачається наявність штрафних санкцій за відмову. Але не варто панікувати завчасно з цього приводу. Можна при купівлі путівки оформити страхування від невиїзду: таким чином, у вас буде стовідсоткова гарантія повернення всіх грошових коштів за путівки незалежно від причини невиїзду. Вартість такої страховки становить кілька відсотків вартості путівки.