Радонолікування курорту Хмільник

Радонолікування курорту Хмільник

М'який клімат, казковий хвойний ліс, спокійна гладь озера. Ось, де хотілося б погуляти, відкинути турботи, на час забути про суєту ділового життя і поринути в блаженний відпочинок. Крім того, у Хмільнику є можливість значно поліпшити своє здоров'я. Наприклад, за допомогою Радонолікування.

І пити, і купатися

Лікування радоном включає в себе велику кількість різноманітних процедур. Варіантів - безліч: інгаляції, зрошення порожнин, тампони і свічки, аплікації, питво радонової води, мікроклізми.

І, зрозуміло, головне, за чим до курорту Хмільник звідусіль з'їжджаються люди, охочі поправити своє самопочуття - знамениті радонові ванни. Вони мають один приємний секрет, який відомий далеко не всім. А, між тим, він надзвичайно важливий.

Бувають і сухі ванни

Мало того, що такі дійсно існують в природі, вони ще значно розширюють спектр показань для лікування на даному курорті. Простіше кажучи, дозволяють приїхати і отримати курс щодо поліпшення здоров'я пацієнтам, яким звичайні, «мокрі» ванни, не рекомендуються.

Приймати подібні ванни дозволяється при ішемічній хворобі серця, трофічних захворюваннях шкіри, гіпертонічній хворобі, тромбофлебіті, ендартеріїті, ураженнях бронхолегеневої системи.

А що стосується всіх захворювань, які піддаються позитивному впливу радону, одне їх перерахування займе кілька друкованих сторінок. Зрозуміло, попередній візит до сімейного лікаря, його поради абсолютно необхідні при вирішенні питання про показання до даного виду лікування. Коли отримано позитивну відповідь - відразу в дорогу. Курорти Хмільника завжди виправдовують очікування, а санаторій Радон забезпечить необхідними умовами для перебування та лікування.

Шлунок, суглоби, печінку, нерви

Радон лікує дуже багато захворювань. Досить згадати про його протизапальних, ранозаживляющих, регенеруючих (відновлюють) властивостях. М'яко підвищує імунітет, знижує артеріальний тиск шляхом розслаблення судин, омолоджує шкірні покриви, оскільки покращується кровообіг, слизові оболонки починають нормально функціонувати. Наприклад, слизова шлунка виділяє достатню кількість соку для переварювання їжі - відновлюється апетит, поліпшується відтік жовчі.

Крім того, комплексний вплив Радонолікування на організм допомагає і в інших серйозних питаннях.

Стати матір'ю

До речі, і батьком - теж, тому що ефективне лікування сечостатевої сфери чоловіків та жінок Радонолікування доведено десятиліттями.

Баден-Баден України

«Купатися, купатися», так перекладається назва знаменитого курорту, склад води якого є таким же, як в джерелах Хмільника. У свою чергу, "Збручанська" мінеральну воду прирівнюють до знаменитої «Моршинської». А теплі радонові ванни Хмільника подібні гейзерам Ісландії і є доступні в санаторії Південний Буг.

Народ каже правду

Старовинна легенда цих місць говорить: «У багатого власника маєтку страждала недугою чарівна улюблена дочка. Лікувальні зілля, які прописували їй іноземні лікарі були безсилі перед хворобою і не приносили полегшення красуні. Пашить здоров'ям служниця дала господині безцінну  порада. У глибині лісу било «чарівне» джерело з цілющою водою. Дівчина стала пити з нього. І чудесне одужання відбулося ».

Народна мудрість говорить, що в кожній казці є доля істини. «Чарівна» вода допомогла красуні з легенди.

Хто знає, дуже може бути, вона допоможе і вам?