Медичні поради для курортників

Медичні поради для курортників

Ви маєте намір відправитися в санаторій, Ви його вже обрали. Перебування в санаторії повинно бути максимально не тільки приємним, але і корисним. Для чого, крім усього іншого, послужать і наші медичні поради.

Якщо Ви зовсім недавно перенесли яке-небудь гостре захворювання (ГРВІ, гострий бронхіт, харчове отруєння, алергічне захворювання), повинен пройти, принаймні, місяць після одужання.

Якщо Ви спостерігаєтеся у лікаря-спеціаліста з приводу хронічного захворювання і постійно приймаєте ліки, не припиняйте їх приймати. Перед поїздкою в санаторій обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем про режим і дозах Ваших ліків. Можливо, буде потрібно їх корекція, але не хвилюйтесь, в ЛОЦ "Демерджі" по приїзді в санаторій вас обов'язково проконсультує лікар.

Є ряд хронічних захворювань з типовими сезонними загостреннями (виразкова хвороба, хронічний бронхіт і деякі інші). У період, близький до загострення, необхідно протирецидивне лікування, яке може призначити Ваш лікар. І тільки потім слід відправитися в санаторій.

Санаторій, який Ви обрали, може знаходитися в іншому часовому поясі, в іншій кліматичній зоні, наприклад санаторій "Полтава-Крим" в Саках. Оптимально вибирати такий сезон для лікування, як не буде різкої різниці температур вдома і на курорті, особливо це важливо для людей похилого віку. Якщо різниця в часі більше 3 годин, перебування в санаторії повинно бути 21 або більше днів, щоб організм встиг адаптуватися до нового часу і отримав максимум користі від санаторного лікування.

Важливо відповідально поставитися до обстежень, необхідним для заповнення санаторно-курортної карти. Вони повинні бути своєчасні і об'єктивні. Потрібно пам'ятати, що по стандартам всі , хто перебувають на відпочинку в санаторії повинні бути заздалегіть обстежені за місцем їх проживання та за переліком досліджень, рекомендованнихдля певних захворювань. Дослідження на місці лише уточнюють Ваші діагнози. Звичайно, санаторно-курортну карту іноді можна зробити на місці, але Вам доведеться окремо сплачувати цю послугу і Ви втратите дорогоцінний час.

При проходженні санаторного лікування не прагніть до максимального числа процедур. Краще почати комплекс лікування з невеликої кількості, і потім поступово їх збільшувати. Це добре знають лікарі санаторіїв Алушти. Санаторні процедури, як і ліки, бувають несумісні. Тому точно дотримуйтесь розпорядку і розкладом лікування, які будуть рекомендовані лікарем.

Важливо виключити або мінімізувати на період перебування в санаторії службові розмови, вирішення різних проблем, виконання віддалених робочих завдань і тому подібні стресогенні чинники. Інакше санаторний курс не буде результативним.