Вся правда про гарячі путівки

Вся правда про гарячі путівки

У багатьох з нас неодноразово виникало бажання відправитися в туристичну поїздку. При цьому, умови туру мають бути комфортними, а ціна - прийнятною. У такому випадку ідеальним варіантом буде придбання "палаючої путівки". Основна відмінність "гарячих путівок" - нижча ціна в порівнянні із звичайними турами. Однак, багато хто з недовірою ставляться до таких путівках, вважаючи, що якість залежить від ціни. І, разом з тим, багато туристів активно користуються можливістю придбати тур зі знижкою.

Де горить?

Отже, розглянемо, що ж із себе представляють "гарячі путівки"? Спочатку розглянемо формування їх вартості. Туристичні фірми задовго до початку туру закуповують квитки, бронюють номери в готелях, і навіть вирішують інші організаційні питання. Тобто, купуючи тур, ми оплачуємо турфірмі ці її послуги. І це виправдано - адже турфірма в певному плані ризикує тому, що попит на той чи інший тур передбачити складно. І коли з продажем будь-якого туру з'являються проблеми - цей тур потрапляє в категорію "гарячих". Тобто, щоб не нести збиток, туристичний оператор знижує ціну на цей тур, таким чином залучаючи клієнтів. Наприклад, ціни на лікування в Моршині в "палаючому турі" набагато менше, ніж у звичайному.

Таким чином, турфірма пропонує "горящі путівки" тоді, коли наближається термін туру, на який не набирається достатня кількість людей. І при покупці такої путівки вигоду отримують і клієнт і туроператор. При цьому, всі послуги, які надаються в цьому турі, залишаються на колишньому рівні. Ця обставина вказується у договорі, що укладається з турфірмою.

Коли купувати?

І, разом з тим, у "гарячих путівок у Єгипет" є і недоліки. Щоб придбати таку путівку, потрібно чекати до визначеного терміну. Також хибним є твердження, що таку путівку можна купити в будь-який час року. Зазвичай, під час курортного сезону "гарячі путівки" - велика рідкість. Під час найпривабливіших для туристичних поїздок періодів року виникає складність навіть з придбанням путівок за повну вартість. Наприклад, щоб відправитися відпочивати на курорт Євпаторія в липні або серпні, необхідно докласти зусиль для пошуку вільних путівок навіть по стовідсотковій вартості. Ще однією перешкодою для "гарячих турів" є путівки в кредит, коли можна відправитися в подорож, не оплачуючи відразу всю суму. А купити в кредит "гарячу путівку" не можна, так як для її оформлення потрібен дуже маленький термін. Однак, з розвитком ринку туристичних послуг і появою великої кількості туристичних компаній можливість придбати "гарячий тур" досить велика.

У наш час продаж "гарячих путівок" досить добре розвинена. Дуже велика кількість туристичних компаній працюють в цьому напрямків. Також з'явилася велика кількість інтернет-магазинів, в яких можна знайти багато інформації на цю тему і вибрати відповідний тур. Тут можна знайти "гарячі путівки" не тільки в різні країни, але і, наприклад, в санаторії Алушти, Ялти, Євпаторії, а також в багато регіонів нашої країни.