Як організувати подорож самостійно

Як організувати подорож самостійно

Збираєтеся в подорож? Головне завдання для успішного її завершення - правильна організація процесу. Ми представляємо вашій увазі покрокову інструкцію, яка підійде навіть самим ледачим . Просто ознайомтеся з нею і виконайте кілька простих, але важливих маніпуляцій.

Крок № 1: вибираємо місце

Найголовніше, що ви повинні зробити - надихнутися на подорож. Почитайте про різні місця, подивіться фотографії в інтернеті . Вирішіть, чого ви більше хочете - відправитися на відпочинок в Туреччині або полетіти на які-небудь острови.

Крок № 2: збираємо максимум інформації

Вивчіть всю інформацію про ту країну, куди ви збираєтеся поїхати. Можливо, дізнавшись про неї більше, ви передумаєте і виберете інший тур. Зверніть особливу увагу на релігійні, культурні та кулінарні традиції, а також на особливості дорожнього руху, систему оформлення візи, митні правила.

Крок № 3: визначаємо бюджет

Добре, якщо ви будете точно знати суму, яку плануєте витратити на цю подорож. Включіть в неї вартість квитків, проживання, візи, а також медичної страховки.

Крок № 4: купуємо квитки

Визначившись з місцем відпочинку і бюджетом, задумайтеся про покупку квитків. Якщо мова йде про авіаперельот, квитки на літак купуйте за місяць. Найдешевші пропозиції діють не пізніше, ніж за три тижні до вильоту. Звичайно, вигідні тарифи можуть з'явитися і в останній день, але ризикувати не потрібно. Якщо ви відправляєтеся на відпочинок та лікування в Трускавці, і вам потрібні квитки на поїзд - їх теж краще купувати заздалегідь. По-перше, можна отримати невелику знижку. По-друге, ви встигнете вибрати зручне місце. До того ж, за кілька днів до від'їзду квитків може просто не бути.

Крок № 5: бронюємо готель

Спочатку необхідно визначитеся з типом розміщення, який вас влаштовує. Дешевше всього зупинитися в хостелі, але для багатьох це неприйнятно.

Крок № 6: оформлюємо страховку

Неважливо, наскільки спокійне місце для відпочинку ви вибрали - медична страховка дозволить вам відчувати себе набагато впевненіше.

Крок № 7: отримуємо візу

Наступний крок полягає в оформленні візи. Якщо ви збираєтеся на відпочинок в Єгипет, то вона вам, звичайно, не знадобиться. Є також чимало країн з безвізовим режимом. А при подорожі до Туреччини - віза є простою формальністю.

Крок № 8: читаємо путівник

Отже, квитки куплені, номер заброньовано, віза отримана, бюджет порахований. Тепер пора уважно почитати путівник і визначитися з можливими екскурсіями.

Крок № 9: ретельно перевіряємо все перед відправленням

Ось і настав довгоочікуваний день від'їзду. І це - найважливіший день. Переконайтеся, що взяли з собою всі потрібні документи, покладіть їх у ручну поклажу, а копії - в багаж. Перевірте, чи взяли ви з собою достатню суму грошей, наявність банківських карт. Ретельно перевірте всі дані в квитку. Перевірте багаж, переконайтеся, що не поклали в нього заборонених до провезення предметів. Розрахуйте, коли вам потрібно бути в аеропорту.

Ну і, звичайно, вирушайте в дорогу з гарним настроєм, і тоді чудовий відпочинок вам забезпечений!