Сакські грязі і грязелікування

Сакські грязі і грязелікування

Природа більш мудра, ніж нам часом здається. Адже недарма вона створює свої унікальні «шедеври», бажаючи зцілити нас. Прислухаймося, чи зрозуміємо? Ось у чому питання. Бути здоровим модно завжди. Ми погоджуємося з цим, але всерйоз замислюємося про самопочуття, проживши чверть століття, а то й більше. Більшість бажають підтримувати сили, не вдаючись до пігулок і мікстур. І тому намагаються відшукати випробувані десятиліттями і століттями народні методи оздоровлення.

Грязі Сакського озера - безцінний щедрий дар природи. Місцеве населення знало про лікувальні властивості грязей ще в глибоку давнину. А вельми авторитетний античний історик Геродот про «єгипетському методі лікування» згадував ще в п'ятому столітті до нашої ери. Тіло хворого покривали мулом, чекали до повного висихання під сонцем, потім омивали солоною водою.

Якщо говорити мовою професіоналів (гідрогеологів і курортологів), то Сакська грязь представляє собою високомінералізованих сульфатну субстанцію солоних водойм. У її «виробництві» бере участь стільки грибків, бактерій, водоростей, мікроорганізмів та інших органічних речовин, проникаючих і взаємодіючих один з одним, що «на виході» виходить складний комплекс. Саме цей унікальний «коктейль» творить чудеса і є доступний у всіх санаторіях міста Саки.

Ефективність лікування

Не вірите словами, подивіться статистику. Цифри, як відомо, річ уперта. Отже, як наслідок лікування в санаторії Полтава-Крим, можна підсумувати - жіноче безпліддя піддається лікуванню в 42%, ревматизм - в 67%, захворювання опорно-рухового апарату - в 72%, стоматологічні захворювання - у 87%, захворювання чоловічої статевої сфери - в 96%, шкірні захворювання - 98%, гінекологічні запальні захворювання - в 99,1%.

Грязелікування, довівши свою ефективність тисячоліттями, залишається актуальним і сьогодні. Це метод успішно застосовують в санаторно-курортній практиці українські, російські та білоруські медики. А баночки з Сакськими бальзамами розлітаються по всьому світу.

Дія на організм

Що відбувається з організмом людини під дією унікальних грязей? Якщо коротко, то «запускаються» всі види обміну речовин, ферменти, гормони, вітаміни починають правильно працювати, поліпшується клітинна структура - організм мобілізується і в результаті «налагоджує» сам себе. Все це можливо завдяки хімічному складу. По ефективності застосування Сакських грязей у разі деяких захворювань вони поза конкуренцією. Цікавий момент - пройшовши повний курс грязелікування, знайте, що процес оздоровлення триватиме до шести тижнів, поступово приводячи в норму всі важливі системи.

Ці грязі не потребують барвників та віджимок. Вони ввібрали в себе все тепло південного сонця, сіль моря і запах вітру, що гуляє на Кримському узбережжі.