Алергія харчова

Алергія харчова

Алергія харчова - це коли виникає алергічна реакція організму на дію будь-яких харчових алергенів. Сучасна медицина має достатню кількість доказів того, що під дією різних алергенів, ще до прояву клінічних ознак хвороби, у деяких людей можуть вироблятися зайві імуноглобуліни класу Е. Дані антитіла також називають реагинами. Вони захоплюються з тканини і крові гладкими клітинами, які у великій кількості є в шкірі, а також у слизовій оболонці шлунка, бронхах і інших внутрішніх органах. Під час контакту з алергеном гладкі клітини виділяють у кров біогенні аміни, які в свою чергу збільшують проникність дрібних кровоносних судин, місцевий локальний набряк і спазм бронхів.

Причинами виникнення алергії харчової можуть бути лікарські та хімічні препарати, різні харчові продукти, а також пилок рослин. При попаданні таких речовин в організм, підвищується його чутливість. В останні роки алергія харчова набула широкого поширення. Найчастіше це пов'язано з активним проникненням хімічних препаратів у сільськогосподарську продукцію, а також несприятливою екологічною ситуацією. Тому варто час від часу змінювати умови перебування на більш сприятливі, відправившись, наприклад, на відпочинок в готель Шале Грааль. Також важливу роль у виникненні алергії харчової відіграє спадковий фактор. Крім того алергія харчова набагато частіше зустрічається в дитячому віці. Найбільш схильні до цього захворювання малюки, які знаходяться на штучному вигодовуванні.

Основними симптомами алергії харчової є блювота, дискомфортні відчуття в області живота, розлади роботи кишечника. Також при виникненні алергії харчової нерідко спостерігаються рясні висипання на шкірі у вигляді кропив'янки і свербіж.

Частими симптомами алергії харчової вважаються гострий нежить, утруднене дихання, приступоподібне чхання, мігрень або напади бронхіальної астми. У деяких випадках алергія харчова розвивається дуже швидко. Наприклад, при алергії на горіхи може початися сильний і раптовий пронос. Потім приєднуються інші симптоми - лихоманка і кропив'янка. Проте в деяких випадках реакції людського організму на алерген можуть бути і уповільненими.

Діагностують алергію харчову за допомогою лабораторних досліджень, у процесі яких виявляють наявність імуноглобулінів класу Е. Якщо такі антитіла міститися в сироватці крові в підвищеній концентрації, то це є ознакою наявності у пацієнта алергічного захворювання. Санаторій Женева Royal Grand Hotel & Spa що у Трускавці має найновіше обладнання для проведення необхідної діагностики. Іноді тільки на підставі лабораторних аналізів вже можна поставити діагноз харчової алергії, при цьому у людини ще можуть навіть не розвинутися клінічні ознаки цієї хвороби.

Для того щоб успішно лікувати алергію харчову необхідно в обов'язковому порядку усунути харчової алерген, а також призначити хворому щадну дієту. Максимально сприятливі умови для дотримання дієти створені у Трускавці, відгуки про лікування в якому рясніють позитивними враженнями від отриманих результатів. При ураженні шлунково-кишкового тракту рекомендується стіл № 1-1а, а при ураженні печінки - стіл № 5а-5. Також проводять обов'язкову десенсибілізуючу терапію, а особливо важких випадках прописують глюкокортікоїдниє препарати.