Нудистський Крим

Нудистський Крим

Одне з пікантних задоволень пляжного відпочинку на кримському узбережжі - це можливість позасмагати голяка, що є неможливим, якщо ви вибрали відпочинок в санаторіях Закарпаття. Мотивація, що тягне відпочиваючих на нудистські пляжі, у всіх різна. Одні намагаються подолати власні забобони, впоратися з комплексами, хтось шукає повного єднання з природою, інші просто хочуть обзавестися засмагою без слідів від купальника.

Нудистський пляж в Сімеїзі

Знаходяться нудистські пляжі, як правило, у важкодоступних місцях, захованих від сторонніх очей. Таким відокремленим місцем для любителів відпочинку голяка став Дикий пляж в околицях Сімеїзу. Знайти його не так-то легко, він сховався серед скелястих ущелин гори Кішка. Дістатися до нього можна тільки по крутій таємній стежці. Якщо від оглядового майданчика спуститися до скелі Крило Лебедя, то внизу, під ялівцевим гайком можна побачити нудистський пляж Сімеїзу. Публіка тут постійна - це своєрідна тусовка «обраних», більшість яких нетрадиційної орієнтації - геї. Але для дівчат це непогано - тут вони не обтяжені нав'язливим цікавістю з боку осіб протилежної статі і можуть спокійно насолоджуватися сонячними ваннами "топлес" на плоских каменях.

Пляж "ню" в Євпаторії

Досить відокремлене місце для відпочинку в стилі «ню» - нудистський пляж в Євпаторії. Думки про нього суперечливі - морська вода тут найчистіша, а територія пляжу, незважаючи на те, що вхід платний, недоглянута. Якщо ви зупинилися в санаторії Євпаторії, то доїхати сюди зручніше на маршрутці до пляжу «Сонячний рай». Нудистський пляж обгороджений і контингент тут пристойний, правда, в основному - чоловіки. Для спокійного, безтурботного купання голяка - прекрасне місце.

Розваги "топлес " у Коктебелі

Такі нудистські пляжі мають не всі курорти Криму - у Феодосії навряд чи відшукається таке місце. Зате не так недалеко від неї - Коктебель, де в середині серпня на нудистському пляжі проходить знаменитий «голе» театралізоване свято «День Нептуна ». Такі гучні веселощі на березі з дрібною галькою припадуть до смаку для тих, хто любить відпочивати великими компаніями.

Алушта претендує на звання нудистського центру в Криму

Ті, хто віддасть перевагу відпочинку в Алушті, неодмінно помітить, що тема «ню» в цьому містечку більш ніж актуальна. На міському пляжі, біля набережної, відпочиваючі практикують нічні купання голяка, а по різні сторони від центру міста знаходяться два нудистських пляжі, один з яких відрізняється особливою затребуваністю. Пляж дуже чистий, за порядком стежать орендарі, вони ж проводять тут розважальні заходи - ігри та конкурси серед відпочиваючих. Напрокат надаються катамарани, тенти, намети для відпочинку. Є навіть камери схову. Добиратися до пляжу далеченько - пішки близько двох кілометрів, але це єдиний його недолік. Другий пляж, знаходиться на захід від Алушти, на набережній Професорського куточка. Він також популярний завдяки своїй тиші і затишку.

Новий нудистський пляж відкрився серед скель в Бухті Любові на мисі Сатер. Це місце знаходиться між селищами Рибальське і Малоріченське в східному напрямку від Алушти.

Чи свідчить зростаюча популярність пляжного стилю топлес про тенденції духовного розкріпачення, сказати важко. Але з тим, що в Криму почали ставитися до нудизму лояльніше, погодяться багато людей, а кому ж більше до вподоби санаторії Хмільника, ті виберуть санаторій Радон.