Які бувають шоп-тури?

Які бувають шоп-тури?

Добре одягатися, добре виглядати хочуть усі без винятку: чоловіки, жінки, діти. Але от тільки ціни на одяг не завжди доступні. Наприклад, в Києві вони досягли дивних величин. Але вихід знайдено: багато людей стали дуже часто користуватися тим, що оновлювати свій гардероб їдуть за кордон. Відпочинок в Алушті з дітьми обійдеться не дорого, але є пропозиції, які дозволять заощадити не тільки на відпочинку, але і на покупці одягу. Вирушаючи в шоп-тур за кордон, на повне оновлення гардеробу можна витратити 200-300 доларів. Причому в цю вартість входить весь комплекс туристичних послуг, а також вартість гіда - перекладача.

Вибираємо тур

Сама назва "шоп-тур" говорить про те, що вони призначені саме для здійснення покупок. Вирушаючи в санаторій ЛОЦ «Демерджи», туристи їдуть відпочивати і лікуватися, а замовляючи шопінг-тури, вони планують робити закупівлі. В основному тури організовуються в країни з високо розвиненими промислово-торговельними регіонами. До таких країн належать Туреччина, Франція, Італія, Греція. Невисокі ціни на товари пояснюються тим, що більшу частину витрат беруть на себе безпосередньо торговельні центри, так як вони зацікавлені у великому припливі покупців.

Виділяють два види шоп-турів: із зобов'язаннями і без зобов'язань. Оформляючи шоп-тур із зобов'язаннями, доведеться дати розписку про те, що ви обов'язково витратите на покупки якусь певну суму. Така сума зазвичай становить близько 700 у. е.

Тури без зобов'язань зазвичай дорожче перших. Але контролювати ваші покупки вже ніхто не буде.

Що ж входить у вартість такого туристичного пакету?

Перш за все це сам переліт, страховка, трансферти, проживання (зазвичай в недорогих готелях), і що найголовніше - поїздки в самі торгові центри, на фабрики та склади. Супроводжувати завжди вас буде гід, який є не тільки перекладачем, а й помічником при здійсненні покупок.

Відпочинок в Одесі на березі моря - це прекрасно, тим більше, що в Одесі також дуже доступні ціни на одяг. Для того, щоб правильно орієнтуватися на місцевості, слід чітко і правильно сформулювати ваші бажання: яка саме одяг і яких певних марок і фірм цікавить вас. Основна клієнтура таких поїздок - оптовики-закупівельники для магазинів, які набувають буквально все: від зимових пальто і шуб до голок для шиття.

З урахуванням побажань кожного учасника туру, гід складає і розробляє план розвезення по торговим точкам. Природно, що і готелі для проживання будуть підібрані з урахуванням того, щоб вони знаходилися недалеко від торгових місць.

Просто так на склади фабрик вас ніхто не пустить. І це природно. Потрапити на склад можна тільки безпосередньо учасникам туру, у яких буде спеціальний дозвіл для цього. «Бродити» по складах ви будете тільки в супроводі представника туристичної фірми.

Тому без послуг гіда-перекладача ніяк не обійтися. Тим більше, що вони включені у вартість вашого туру. Але ви не думайте, що весь ваш тур буде присвячений тільки тому, що ви будете ходити за покупками. Ні, ні в якому разі. Під час шоп-туру у вас буде можливість відвідати визначні місця міста або побувати на відпочинку на пляжі. Все залежить від ваших можливостей і побажань.