South Goa

Азія. Індія. South Goa. Азія. Індія. South Goa.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Південний Гоа, Індія за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Південному Гоа

Південна частина штату Гоа значно відрізняється від північної. Тут довгі і широкі пляжі, білосніжний пісок, шикарні пальмові гаї і прозора вода океану.

Ця частина Гоа вважається більш респектабельної - тут побудовані одні з найдорожчих готелів штату. Південне Гоа - ідеальне місце, якщо ви хочете провести відпустку в тиші, далеко від галасливих компаній і дискотек.

Південний Гоа відрізняється своїми величезними золотими пляжами і високим рівнем обслуговування в готелях, а головне - це віддаленість готелів один від одного. Так що кращі пляжі Південного Гоа дозволять втекти від суєти міста і насолодитися відпочинком в повній мірі. Однак, треба готується до значних витратою на подібний відпочинок.

Почнемо з такого пляжу, який знаходиться біля туристичної села «Тадж», і крім того, неподалік існує ряд розкішних готелів. Назва цього пляжу - Агуада (Aguada), у зв'язку з близькістю португальського форту Агуада. Це піщаний, добре обладнаний пляж, де можна насолодитися променями сонця.

На відміну від пляжу Агуада, пляж Мірамар (Miramar) має особливість - там не дуже безпечно купатися. Однак, це не означає, що там не можна насолодитися відпочинком. Там чудові пейзажі, і крім того, він розташований всього в трьох кілометрах від центральної частини Панаджі.

Наступний в списку кращих пляжів Південного Гоа - це пляж Дона-Паула (Dona Paula). Даний пляж у першу чергу знаменитий тим, що в західній його частині знаходиться офіційна резиденція губернатора Гоа. Так що можете не сумніватися, що це ідеальне місце для відпочинку. Крім того з даними пляжем пов'язана романтична історія Дони-Паули-де-Менезес, дочки віце-губернатора. Вважається, що вона кинулася зі скелі після того, як дізналася, що їй ніколи не бути разом з коханим-рибалкою. Цей пляж є раєм для закоханих. Крім того, недалеко від пляжу розташований кращий спортивний клуб Гоа, де ви зможете зайнятися будь-яким видом спорту, яким заходьте.

Якщо ж ви не хочете далеко їхати від аеропорту, морського порту, то ідеально вам підійде пляж Богмало (Bogmalo). Він розташований всього в 4 км від аеропорту Даболим, і трохи далі (всього в 8 км) від морського порту Васко-да-Гама. Сам пляж не дуже великий. Це затишна бухта, оточена пальмами. Пляж піщаний, а на березі безліч кафе, ресторанів, крамниць з сувенірами. Так що ви там зможете чудово відпочити.

В протилежність пляжу Богмало (Bogmalo), який розташований в невеликій бухті, пляж Маджорда (Majorda) розтягнувся аж на 30 км смуги пляжів. Цей пляж знаходиться біля 11 сіл - від Велсао до Беталбатима, так що ви точно зможете знайти саме кращого місце відпочинку для вас особисто. Між селами існує автобусне сполучення, що дозволить вам подорожувати по узбережжю. Ці пляжі вважаються кращими за своїм рівнем обслуговування і доступних можливостей.

Головний туристичний центр Південного Гоа - це пляж Колва (Colva). Це пов'язано з тим, що на території даного пляжу знаходяться відносно недорогі готелі і ресторани, де ввечері зможете чудово відпочити.

Більш спокійне місце, ніж Колва, пляж Бенаулім (Benaulim), відповідний відпочинок для сімей з дітьми. Містечко розташоване менш ніж у двох 2 км від Колвы, і між річкою Сал і Аравійським морем.

Ще одна велика смуга пляжів Варіння і Кавелоссім (Varсa, Cavelossim), яка менше, ніж Маджорда, але теж є пляжами вищої категорії. Знаходиться на південь від Бенаулима, і тут ви зможете знайти щонайменше пів дюжини розкішних, багатих готелів.

Піщана коса, розташована на місці впадання річки Сал в лагуну, з трьох сторін оточена водою, утворила маленький райський куточок на Гоа, пляж Мобора. Тут ви зможете насолоджуватися чудовими краєвидами: красиві острівці, піщані дюни, прекрасні білі лілії в ставках. Власники готелів використовують красу цих місць, пляжів, кажучи, що певна частина пляжу виділена в користування саме їх гостям, однак, всі розкішні білі піски, як і всі пляжі Індії, належать державі. Так що всі ці рекламні гасла не є правдою.

На відміну від багатьох інших вище перерахованих місць, пляж Бетул (Betul) - один з важкодоступних пляжів Південного Гоа, туди треба добиратися на моторному човні. Однак, це не означає, що це місце менш популярно. Однією з особливостей цього місця є те, що там подають самі великі і смачні у мідії в ресторанах. Це важливий чинник для залучення туристів.

Один з нових, молодих пляжів Палолем (Palolem), і на даний момент один із самих далеких пляжів Південного Гоа. Однак тут ви зможете зайнятися риболовлею, а також подивитися на дельфінів в найбільш природних для них умовах.

Таким чином, серед кращих пляжів Гоа, ви зможете знайти те місце, яке найбільш підходить саме вам.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/india/south-goa#sigFreeId932d33c57e

south-goa