North Goa

Азія. Індія. North Goa. Азія. Індія. North Goa.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Північний Гоа, Індія за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Північний Гоа

Північний Гоа - це порівняно недорогий і найбільш розвинутий туристичний регіон. В основному тут розташовані економічні готелі 2-3*, хоча останнім часом з'являються 5* готелі високого рівня обслуговування. Життя на Північному Гоа кипить цілодобово. Тут працює величезна количествоо ресторанів, де чудово готують рибу і морепродукти. І все це за дуже низькими, з точки зору середнього європейця, цінами. Великою популярністю тут користуються музичні фестивалі з особливим видом музики і пляжні вечірки.

Туристичний Гоа почав свій розвиток саме з півночі, і поштовхом для цього були хіпі, яким сподобався цей край своєю красою, теплим кліматом і віддаленістю від цивілізації. З тих пір курорт став значно більше, він безперервно розвивається, розвивається і туристична інфраструктура. З'являються безліч невеликих готелів, які пропонують недороге житло. А численні кафе, ресторани, бари, магазини і нічні клуби створюють не заканчиваемый, цілодобовий свято, вечірки на вулицях Гоа.

Далі буде представлений невеликий перелік кращих пляжів Північного Гоа, які варто відвідати.

Пляж Тиракол (Tiracol) - тихе місце, до цих пір не торкнуте цивілізацією. Пляж знаходиться на самій півночі, і над пустельним пляжем здіймається готель Heritage, який раніше був фортом Тиракол. Це місце для любителів тихого, розміреного відпочинку.

На пляжі Арамболь (Арамболь) теж відсутня метушня, але зате є довгий берег пляжу, де розташувалися затишні кафе, ресторани і щовечора проводять етнічні концерти. Пляж там з м'яким білим піском, а по дорозі на пляж ви зустрінете безліч хатин місцевих жителів, в яких вони продають сувеніри.

Пляж Морджим (Morjim) - «російське село», в якій ви зможете знайти безліч вивісок російською мовою, і меню в ресторанах з російським перекладом. Близько 80% туристів в цьому місці з Росії. А індійські торговці поповнюють свій словниковий запас лексикою російської. Працівники пляжних кафе точно знають, хто такий Єгор Тітов.

Пляж Анджуна (Anjuna) - розважальний центр Гоа. Тут знаходяться нічні клуби «Дольче Віта» та «Рай», а також самий жвавий пляж. І щосереди саме тут ви зможете відвідати блошиний базар «Анджуна Маркет», де у вас точно вийде знайти різноманітні сувеніри, спеції, одяг і багато іншого. А недалеко знаходиться пляж Вагатор (Vagator). Він менш галасливий, але і тут ви знайдете, де повеселитися.

Пляж Бага (Baga) - живописне місце з невеликим пляжем і декількома готелями. Основна особливість цього місце - близькість річки Бага, де обожнюють купатися діти. Крім того, тут теж проводять суботній вечірній ринок, проте на порядок менше ніж базар «Анджуна Маркет».

Пляж Калангут (Calangute) у минулі часи був столицею хіпі, а зараз є місцем відпочинку звичайних туристів. Цей пляж не посідає перше місце в топ-10 кращих пляжів, і багато хто вважатиме його занадто гучним, але у нього є свої плюси. Тут ви точно зможете знайти місце, де зупинитися.

Пляж Кандолім (Candolim) виділяється своєю респектабельністю і спокоєм, є повною протилежністю пляжу Калангут. Це місце схоже на південний берег Гоа, тут навіть побудували готелі Taj Group, які відрізняються своєю якістю. Єдиний недолік цього місця - крутий спуск до моря, але це не зашкодить вам насолодитися відпочинком на цьому курорті.

Пляж Синкуэрим (Sinquerim) - пляж, який користується популярністю в основному в іноземців. Це просторе, небагатолюдно місце для відпочинку. Єдиний його мінус, такий же, як і у Кандоліма - крутий спуск до моря.

Пляж Мандрем - невеличке мальовниче місце для відпочинку в північному Гоа. Ця село розташована між двома пляжами Ашвем і Арамбол, що дає вам можливість вибору, куди ж піти на наступний день.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/india/north-goa#sigFreeId78bb261a5b