Delhi

Азія. Індія. Delhi. Азія. Індія. Delhi.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Делі, Індія за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Делі

Новий Делі (New Delhi) - столиця Індії - разом з районом Старий Делі (Old Delhi) являють собою один із самих великих і найколоритніших міст світу. Він розташований в центральній частині країни на річки Джамна. Легенди говорять про семи містах існували на території сучасного Делі. Але історичні докази свідчить про ще більшу їх кількість. Вважається, що місто на місці Делі заснований героями "Махабхарати" у 12 столітті н.е. Його первинну назву було Индарапраста. На цьому місці перший мусульманський правитель Делі Кутаб-уд-Дін Айбак спорудив знаменитий мінарет Кутаб Мінар - високу вежу, яку добудовували і наступні правителі. У 17-19 століттях Старий Делі був головним містом всієї мусульманської Індії, а Новий Делі був було побудовано в 1911 році, коли сюди перенесли столицю Індії, раніше знаходилася в Калькутті. У наші дні разючий контраст проглядає між вузькими вуличками Старого Делі і колоніальними особняками більш сучасної частини міста - Нового Делі. По території міста розкидано безліч старих фортець і мавзолеїв, мечетей і палаців. Їх хитромудрі назви нагадують про давньої історії. В той же час просторі вулиці Делі і галасливі базари живуть сучасним життям. Торгові центри, нові громадські будівлі, театри, стадіони, готелі, картинні галереї, парки та розважальні заклади цілком відповідають нинішнім рівнем.

Однією з історичних пам'яток Старого Делі є Червоний форт (Лал Кила). Він являє собою восьмикутник, оточений стіною з червоного пісковика. З боку річки висота стін форту сягає 18 метрів, а з боку міста - 33 метри. Червоний Форт був побудований в 1648 році в період розквіту Могольської Імперії і до 1857 року був резеденцией правителів з династії Великих Моголів. Інша историчесая цінність цього місця полягає в тому, що саме тут у 1947 році був спущений англійський прапор і піднято прапор незалежної Індії. Усередині форту ви знайдете Зал загальних аудієнцій, Зал приватних аудієнцій, стеля якого тримається на 32 різьблених колонах, Різнобарвний палац, Перловий палац, королівські лазні.

Найбільша мечеть Індії, місткістю 25000 чоловік - Джама Масджід. Її будівництво почалося в 1650 році і було закінчено в 1658 році. До центрального входу мечеті ведуть 35 ступенів. В архітектурний ансамбль входять чотири вежі, троє великих воріт, два мінарети висотою 40 метрів. Все це побудовано з червоного пісковика і білого мармуру. У мечеті зберігаються глава Корану, записана під диктовку пророка Мухаммеда, його капців, волосся з бороди та відбиток його ноги на камені.

З часів Великих Моголів в Делі залишилася Гробниця Гамаюна. Цей мавзолей був побудований за наказом головної дружини другого імператора династії в середині 16 століття. Будівлю споруджено з білого мармуру і червоного пісковика з високими арочними входами.

В 15 км від міста знаходиться ансамбль найдавніших будівель Делі - Кутаб Мінар. Вони почали будуватися в 1193 році, після завоювання Делі імперією Моголів. Це прекрасно збережений зразок ранньої афганської архітектури. Кутаб Мінар - це найвища (73 м) вежа Індії. Вона була завершена в 1368 році. На її стінах є безліч написів про будівництві та реставрації башти і вислови з Корану. Вхід в неї відвідувачам не дозволяється. Поруч з вежею знаходиться перша збудована в Індії мечеть Кувват-уль-іслам. Ця мечеть і мінарет представляють залишки першої столиці мусульманських правителів Індії Раї Питхора. Поряд з Кутаб Мінар стоїть залізна колона з написами на санскриті, яка стоїть тут приблизно з 5 століття нашої ери.

В 2 км від Старого Делі знаходиться Новий Делі. Його діловим центром є площа Коннаут. Площу оточують будинки в колоніальному стилі, в яких розмістилися ресторани, магазини, банки, туристичні офіси. Тут починається вулиця Раджпат, яка веде до Воріт Індії. Вони являють собою 48-метрову арку, яка була побудована в пам'ять про індійських солдатів, загиблих у Першій світовій війні. Близько 17 тисяч їхніх імен вычечено на ній. Крім цього в Новому Делі можна подивитися Бахайській храм у вигляді лотоса, палац Раштрапаті Бхаван (нині резиденція Президента Індії), відвідати Національний музей Індії - ведучий історико-художній музей в країні, де зібрана багатюща колекція предметів старовини та археологічних цінностей.

На ринку Chandni Chowk панує атмосфера старовини. Він переносить відвідувачів у Індію, якою вона була сотні років тому. Тут на прилавках розкладено безліч найрізноманітніших товарів і сувенірів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/india/delhi#sigFreeIdea5a92a84f