Відпочинок в Карпатах взимку

Відпочинок в Карпатах взимку

Наскільки добре Ви встигли відпочити влітку? Можливо, Ви провели літо на морі, а, можливо, на дачі? Словом, відпочили! Одна біда - літо вже давно позаду, а як би хотілося відпочити від роботи, міської суєти! Так чому б у розпал зими, коли ще так довго чекати на теплі літні дні, не поїхати на відпочинок в Карпати?! Це - прекрасна можливість і для оздоровлення, і для активного відпочинку! До речі, про оздоровлення. Чудові бальнеологічні курорти Моршин та Трускавець, якими славляться Карпати, також відкриті для всіх бажаючих взимку, як і спекотним літом! Так що, вирушаючи в цей чудовий край взимку, Ви тільки виграєте! Адже мінеральні води є завжди, а от гірськолижні траси - тільки взимку!

Ціни на відпочинок в Карпатах взимку цілком прийнятні як для заможних людей, так і для представників середнього достатку, це відмінна можливість оздоровитися і набратися сил. Як і на будь-якому курорті, в Карпатах можна знайти бази відпочинку та VIP-класу, і економ-класу - відпочити тут за бажанням може кожен. Перед тим як вирушати в поїздку рекомендуємо забронювати місце в одній з баз відпочинку або готелів Карпат.

Гірськолижний туризм в Карпатах розвинений настільки, що кожен бажаючий знайде тут схили на свій смак. Для професіоналів тут є гірськолижні траси високого рівня складності, а для початківців гірськолижників - легкі траси на зовсім невеликих гірках. Є тут і спеціально підготовлені траси для сноубордистів, катки для любителів ковзанярського спорту, а також санні траси. Оскільки саме туризм для цього регіону є основним джерелом доходу, то все, що так чи інакше пов'язане з туризмом, в Карпатах знаходиться на високому рівні. Тут відмінно розвинена готельна інфраструктура, є велика кількість пансіонатів і баз відпочинку, більшість з яких спеціалізується саме на організації зимового відпочинку. У кожній з цих баз Ви знайдете прокат лиж, сноубордів, саней і ковзанів. Також кожна гірськолижна база має в своєму розпорядженні підйомники, траси різного рівня складності і, як правило, цілу мережу кафе та колиб. Ви знаєте, що таке карпатська колиба? Це - ні з чим не порівнянний заклад, де можна смачно поїсти, добре відпочити, та ще й послухати живу народну музику у виконанні національного ансамблю. Все це в колибі доповнюється стилем кантрі - як в інтер'єрі, так і в костюмах обслуговуючого персоналу. Словом, справжня колиба - це щось!

Природно, якщо Ви вирішили відпочити в Карпатах взимку, то варто завчасно потурбуватися про те, де Ви зупинитеся по приїзду. Звичайно, якщо Ви купуєте путівку в санаторій Перлина Прикарпаттня у Моршині, або відправляєтеся в організований туристичним агентством тур, то вартість проживання вже включена в загальну вартість туру. Якщо ж Ви їдете на відпочинок самостійно, то слід заздалегідь забронювати номер в готелі Карпат того міста чи селища, де Ви плануєте зупинитися. Це можна зробити як по телефону, так і через Інтернет. Досить буде набрати в будь-якому пошуковику фразу "ціни на відпочинок взимку в Карпатах" або "бронювання готелю", і Ви неодмінно опинитесь на потрібному Вам сайті, після чого оформите заявку і забронюєте номер. Сьогодні зробити це так само просто, якби Ви перебували на сусідній вулиці з цим готелем або санаторієм!

Плануючи відпочинок в Карпатах взимку, Ви повинні враховувати, що в цей час року ціни на все тут трохи вищі, ніж влітку, адже саме зима - це розпал туризму в Карпатах. Але все ж ці ціни значно нижчі, ніж на закордонних гірськолижних курортах. А інфраструктура наших курортів нітрохи не поступається закордонній! Так що, їдьте в Карпати сміливо! Тут Ви і відпочинете, і оздоровитеся, і на рік вперед наберетеся вражень! Однак якщо ж ви не переконались, спробуйте Полтава Крим - санаторій у Саках, який можливо, покаже вам іншу сторону відпочинку.