Відпочинок дітей у Криму: робимо правильний вибір

Відпочинок дітей у Криму: робимо правильний вибір

Наближається літо. Відпускний сезон. У ваших дітей - шкільні канікули. Де провести цей період? Та так, щоб він не тільки оздоровив, а й приніс масу позитивних емоцій від того нового, що вони побачили. Є територія, де все це можна отримати. Ні, це не далекі заокеанські країни, з чужим мовним середовищем, що вже саме по собі фактично виключає самостійність дій, спілкування з місцевими жителями. Це - Кримський півострів.

Райський дитячий куточок

Чи чули ви про Євпаторію, цей чудовий дитячий курорт? Якщо ви тут не бували, то обов'язково відвідайте це старовинне місто. Тут чудові пляжі. Чистий сонячний пісок, пологе морське дно, що забезпечує безпеку знаходження в воду тих, хто не вміє плавати. Перш за все, дітей. А якщо у вас, або у них, проблеми із захворюваннями шкіри, опорно-рухового апарату, то санаторії Євпаторії саме для вас.

Тут, за досить помірними, порівняно зі оздоровницями південного берега Криму, цінами, ви отримаєте комфорт проживання, збалансоване харчування, лікувальні процедури. У тому числі масаж і грязьові ванни, після яких відчувається приплив сил, що додають упевненість в собі, що є важливим чинником у справі подолання будь-якої хвороби.

А якщо додати до цього захоплюючі екскурсії, спортивні ігри, походи по мальовничих околицях, можливість помилуватися дельфінами, численні атракціони в міському парку, то ви і ваші діти повернетеся додому переповнені враженнями. І знову захочете відвідати цей благодатний край.

Путівка для дитини

Табори відпочинку для дітей були не тільки в часи Радянського Союзу. Існують в Криму вони і тепер. Назвемо знаменитий Артек в Ялті, Мандарин в містечку Піщане. Це зручно для тих сімей, в яких графік відпустки батьків або одного з них не збігається з шкільними канікулами дитини. Тому - табір хороший варіант проведення літнього дозвілля для вашого сина, дочки. Для тих, хто навчається у старших класах підійдуть «Атлантика» - гірський табір в Байдарській долині, «Горизонт» - в околицях Севастополя, «Шельф» - він знаходиться неподалік від Судака, і тут відпочиваючі можуть отримати навички плавання під водою.

Однак, слід врахувати важливу обставину. Добре, якщо дитина колективіст по натурі, і ій подобається пожити у відриві від батьківської опіки. А якщо він від батьків ні на крок? Тоді, швидше за все, відпочинок для нього буде зі сльозами на очах, буде нудьгувати без тата й мами. Для таких сімей ідеальним варіантом буде відпочинок з дітьми в Алушті. Природа тут чудова. Гориста місцевість. Відмінні пляжі. Чисте море.

Звичайно, якщо у сина або дочки існують неполадки в життєво важливих органах, то бажано поправити здоров'я в санаторії. Хороший варіант «Дніпро» або «Чайка» в Євпаторії. У першому з них є можливість знаходження всієї родини, а не тільки одних дітей. Тут працюють хорошого рівня фахівці.

Суттєвим моментом при виборі місця сімейного відпочинку, є платоспроможність сім'ї. Ялта, Судак, Гурзуф - це відмінно. Проте ціни в пансіонатах Феодосії, дещо менше б'ють по кишені відпочиваючих. Перебування ж тут не менш комфортно. І подивитися є що. Обов'язково відвідайте музей знаменитого художника-мариніста Айвазовського. Експозиція вражає.