Що подивитися в Одесі?

Що подивитися в Одесі?

Одеса - це і перлина біля моря, і місто чудес. І Южна Пальміра. Для кожного, хто побував тут хоч одного разу, Одеса означає щось своє. Для багатьох це батьківщина гумору. Місце, де живуть абсолютно унікальні люди. Навіть їдучи з Одеси, одесит не перестає ним бути, його можна вичислити в будь-якому куточку світу за унікальним почуттям гумору. По особливому відношенню до життя. Це галасливі, дуже темпераментні люди, які неймовірно гостинні. Тому будь-якому туристу будуть раді в Одесі.

Куди піти?

З історичних пам'яток можна виділити Потьомкінські сходи. Це не просто велика споруда - цілих 192 сходинки, які піднімаються в небо. Це ще й цікава історія, зв'язкова з ім'ям князя Воронцова, який був керуючим міста. А сходи побудували за його указом для дружини князя, в якості незвичайного подарунка. Сходи з'єднує морський вокзал, гавань і Приморський бульвар. Для святкування дня міста сходинки використовувалися як трибуна, на якій уміщається велику кількість глядачів феєрверку і свята. Тепер цей романтичний подарунок князя своєї коханої дружини став воістину символом міста.

Неможливо побувати в Одесі і не відвідати унікальний Одеський театр опери та балету. Це не тільки пам'ятка архітектури відомий у всьому світі, але й чудові постановки, яких у репертуарі театру сьогодні більше 30. Сама будівля театру побудовано в 19 столітті і виконано в стилі віденського бароко. Зал театр відрізняє унікальна акустика. Яка дозволяє чути всі звуки оркестру та співаків у кожному куточку залу.

В Одесі стоїть так само відвідати тещин міст - найдовший і вузький в місті, музичний фонтан у Міському саду, і, звичайно ж, одеське море, яке є, мабуть, найголовнішою пам'яткою міста.

Де оселитися?

Крім пам'яток, важливо визначитися з житлом в Одесі. Це може бути орендоване житло у місцевих жителів, а може бути номер у готелі. Можна так само зупинитися і на одній з баз відпочинку в Одесі. Ці бази знаходяться на березі моря і запрошують туристів оселитися в затишних номерах.

Якщо ви не збираєтеся жити в Одесі, а просто хочете приїхати сюди на екскурсію, то виберете курорт-готель в Алушті «Демерджі». Він розташований у Криму на величезній території, яка примикає до міського парку. Тут унікальна атмосфера єднання з природою і легкої медитації. Крім комфортного проживання відпочинок в ЛОЦ "Демерджі" пропонує спортивні та оздоровчі заходи.

Крім того, територія пансіонату має власний упорядкований пляж, час ходьби до якого всього кілька хвилин. Навіть така важлива частина відпочинку як харчування вирішена тут найсучаснішим чином - професійні кухарі готують здорові та смачні страви, пробувати які можна за системою «все включено» протягом всього дня з раннього ранку і до 8 годин вечора. Таким чином, ЛОЦ "Демерджи" за рівнем комфорту порівняємо з будь-якими іншими пансіонатами в Ялті, Одесі та інших курортах України.