Мінеральні води Східниці та їх лікувальний вплив

Мінеральні води Східниці та їх лікувальний вплив

Цілющі сили природи воістину невичерпні. Прямим доказом цього є мінеральні води Східниці. Лікувально-питні джерела цього місця дозволяють значно полегшити перебіг безлічі захворювань, сприяють швидкому одужанню і відновленню захисних сил організму.

Східниця - це широко відомий і прославлений курорт, який розташований на території Львівської області, на Західній Україні. Лікувальні мінеральні води Східниці насамперед показані людям із захворюваннями сечовивідних шляхів, що знаходяться у стадії ремісії або після хірургічного втручання. Застосовують води при сечокам'яній хворобі, при різних типах пієлонефритів і циститів, при сечових діатезах.

Крім того, мінеральні води Східниці показані для лікування обміну речовин, наприклад, при цукровому діабеті 1 і 2 типів, а також при зниженій кислотності шлунка, при анемії залізодефіцитного типу, при запальних процесах в шлунково-кишковому тракті. Ці цілющі води використовують як ванни при шкірних захворюваннях і розладах нервової системи.

Мінеральні джерела Східниці розташовуються в красивому місці Прикарпаття, в ущелинах, які оточені буковими і хвойними лісами. Тут помірний м'який клімат, свіже гірське повітря із запашними ароматами трав і смол. Цілющі мінеральні джерела Східниці були відкриті зовсім недавно - в 50-х роках 20 сторіччя. Їх якість послужила головним фактором для популярності курорту. За хімічним складом мінеральні води Східниці різноманітні. Кальцієві з високим вмістом корисних мікроелементів і гідрокарбонатно-натрієві води надають яскраво виражений вплив на хворі системи й органи. На сьогодняшній день лікування в Східниці пропонують санаторій Київська Русь та санаторій Стожари.

Класифікація мінеральних джерел Східниці, які пропонують санаторії Східниці.

Слабомінералізовані мінеральні води з високим вмістом нафто-органічних речовин, які надають воді сірководневий запах. Такі води відносяться до типу "Нафтуся". Вживати їх рекомендують з самого бювету або джерела, так як вони швидко втрачають свої лікувальні властивості при контакті з повітрям. До них відносяться води з джерел № 1, 3 і 26. Вони сприяють відмінному виведенню радіонуклідів з організму, вимивають камені з нирок, нормалізують кровообіг і мають ефективну протизапальну дію.

Лікувальні мінеральні води Східниці № 1с, 5, 25, 18с, 8, 9, 10 володіють подібним "Нафтусі" впливом на організм, але при цьому мають більш виражений жовчогінний ефект.

Середньомінералізовані води лужного типу, до яких відносять джерело № 2с (гідрокарбонатно-калієве). "Содова" вода чудово регулює кислотно-лужну функцію шлунка, знижуючи його кислотність. Тому мінеральні води з даного джерела - це відмінні ліки для допоміжної терапії гастриту, виразки шлунка, панкреатиту.

Слабомінералізовані води із вмістом заліза - джерела під номером 13 і 15. Ці води призначають людям, які страждають залізодефіцитною анемією і мають запальні процеси в шлунково-кишковому тракті.

Мінеральні води Східниці унікальні за своїм складом і впливу на людський організм. Їх популярність зростає з кожним роком. Мільйонам людей представляється чудова можливість відновити здоров'я, отримати відмінний настрій і молодість. Санаторії Східниці пропонують широкий комплекс оздоровчих послуг, скориставшись якими можна значно поліпшити якість життя і відновити природні сили організму.

Іншим потужним видом лікування, який має позитивний вплив на людський організм є грязелікування, який можна пройти в санаторі Полтава Крим, в м. Саки, сайт якого тут http://allbooking.com.ua/ua/ukraine/krym/saky/poltava-krym