Літо з немовлям

Літо з немовлям

У літній період перед багатьма молодими батьками дуже гостро стоїть питання: «Чи можна їхати відпочивати з маленьким немовлям?». Зміна кліматичних умов, тривалий переїзд, незвичні умови проживання - все це відлякує більшість батьків, а даремно! Сучасні педіатри рекомендують «правильну» зміну клімату в перші місяці життя малюка. Саме такий своєрідний стрес для грудничка сприяє підвищенню імунітету і попереджає загострення і прогресування деяких захворювань. Крім цього літній відпочинок піде на користь не тільки малюкові, але і його мамі, що важливо для організму після пологів. Отже, вирішено, ви їдете у відпустку разом з дитиною, тепер необхідно вибрати правильний і оптимальний маршрут.

Вибираємо море...

Клімат приморського узбережжя славиться високим вмістом морських солей і озону в повітрі, має загальнозміцнювальну і тонізуючу дію. Найбільш оптимальним є клімат Чорноморського узбережжя, сприятливо впливаючи практично на всі системи людського організму, він рекомендований при захворюваннях дихальних органів, нервової, серцево-судинної, ендокринної систем і хвороб опорно-рухового апарату.

Особливо Чорноморський клімат рекомендований педіатрами для лікування діток, що народилися раніше терміну і малюків, схильних до прояву алергічних реакцій.

Відпочинок в ЛОЦ "Демерджі» в Алушті - прекрасна можливість оздоровитися всією сім'єю.

За маршрутом - гори...

Гірський клімат характеризується зниженим барометричним тиском і високим вмістом кисню. Для маленьких немовлят бажано вибирати низькогірні курорти. Гірське повітря підсилює вентиляцію легенів, усуває спазми в бронхах, покращує кровообіг і стимулює обмінні процеси в організмі, тому гірські курорти спеціалізуються на профілактиці та лікуванні серцево-судинних і астматичних захворювань. Такий клімат включає захисні сили організму і допомагає швидкому відновленню жінок після пологів.

Протипоказано такого роду оздоровлення для недоношених діток і діток, народжених за допомогою кесаревого розтину.

Гірські курорти Криму, Феодосія в тому числі, пропонують сучасний оздоровчий комплекс процедур і чудову розважальну програму. Відпочинок на Кримському півострові - одне з найкращих рішень відпустки для молодої сім'ї.

Бальнеологічні і грязьові курорти

Відвідування таких санаторних курортів рекомендовано малюкам з тримісячного віку. Мінеральні ванни покращують кровообіг, сприяють зниженню артеріального тиску і розширенню шкірних судин, мають протизапальну і болезаспокійливу загальний вплив.

Протипоказаннями до бальнеологічному оздоровленню може стати:

  • гострий запальний процес в організмі;
  • схильність до кровотеч;
  • гіпертонічна хвороба.

Євпаторія славиться своїми грязьовими бальнеологічними курортами, а відпочинок в Євпаторії з дітьми подарує вам сонячні дні, ласкаве, тепле море і гарний настрій.