Лікування безпліддя в санаторіях України

Лікування безпліддя в санаторіях України

У житті жінки настає той момент, коли вона хоче стати матір'ю. А останнім часом, дуже багато молодих жінок чують від лікарів діагноз «безпліддя» і звучить він майже як вирок. Давайте розберемося, що таке безпліддя: тимчасовий бар'єр, що піддається лікуванню або ж все-таки вирок?

Безпліддя є серйозною дисфункцією жіночого організму, яка важко піддається лікуванню, але ще важче діагностується. Пов'язано це з деякими факторами:

  • Загрозою для здатності зачати дитину можуть бути як екологічні, так і психологічні чинники. Тому для підтвердження цього страшного вердикту необхідно висновок не одного лікаря, а ціле комплексне обстеження.
  • До безпліддя можуть призвести різноманітні пошкодження внутрішніх органів і систем: починаючи від пошкоджень матки і закінчуючи гормональними розладами. Тому вчасно розпочате лікування і правильно призначена гормональна терапія допоможуть вам відновити дітородну функцію.
  • Утруднення в діагностиці, пов'язано з тривалими періодами часу, які проходять між спробами запліднення. І цей фактор, також потрібно враховувати лікаря, перед тим як ставити такий діагноз.

Безпліддя є, по суті, не самим захворюванням, а наслідком перенесених або прогресуючих захворювань. Однак, як показує медична практика, одним з ефективних методів лікування безпліддя є санаторно-курортне оздоровлення.

Санаторії України проводять комплексне лікування даного захворювання та пропонують найрізноманітніший спектр оздоровчих процедур. Особливо користується успіхом курорт Саки. Місцеві цілющі грязі вважаються найбільш ефективним методом лікування при безплідді, при цьому призначаються такі процедури, як:

  • грязьові аплікації у вигляді «трусів»;
  • грязьові ректальні і вагінальні тампони;
  • грязьові ванночки, в яких використовується очищена Сакська грязь;
  • грязьові компреси.

Після проходження курсу оздоровлення на курорті в Саках відбувається стимуляція кровообігу в статевих органах, активізація імунного та гормонального фону, відновлення якісних показників менструального циклу та ліквідація запального процесу в геніталіях та інших внутрішніх органах, що в свою чергу призводить до відновлення дітородної функції.

Санаторії Моршина також пропонують свої послуги з лікування безпліддя у жінок і чоловіків. Повітря, насичене ароматами лісових трав, атмосфера спокою, легкості і тиші - все це благотворно впливає на весь організм в цілому, налаштовуючи його на позитивний лад. Основним лікувальним фактором санаторіїв Моршина є озокерит. Його застосування викликає протизапальну і розсмоктуючу дію, підсилює кровообіг і відновлює гормональний баланс. Використовують його при гінекологічних та урологічних захворюваннях у вигляді аплікацій.

Свої послуги в лікуванні гінекологічних захворювань, які призводять до безпліддя, також пропонує курорт Східниця. Розташований він на схилах Карпат і відомий своїми мінеральними водами, які очищають організм від шлаків і нормалізують обмін речовин. Ціни в санаторіях Східниці здатні задовольнити всіх бажаючих. Оздоровчі процедури можна підібрати від бюджетного варіанту до елітного.