Куди поїхати всією сім'єю на відпочинок?

Куди поїхати всією сім'єю на відпочинок?

Робота в нашому житті займає чималу його частину, ми трудимося практично півжиття. Не всім нам пощастило з творчою і улюбленою роботою, багатьом доводиться займатися рутинною і монотонною працею, тому час для відпустки слід провести добре і якісно, а для сімейних людей спільний відпочинок корисний і для зміцнення відносин. Куди ж можна поїхати відпочивати всією сім'єю? Варіантів безліч, проте, у кожного з них є свої певні труднощі і грошові витрати. Залежно від своїх фінансових можливостей ви можете вибрати відпочинок у родичів, в Криму, в Карпатах чи за кордоном. Нижче ми розглянемо деякі варіанти. Але для початку, хотілося б сказати, що якщо ви збираєтеся в далеку поїздку з дітьми, постарайтеся, щоб транспортне сполучення було регулярним і зручним для вас. Адже діти найгірше переносять виснажливі очікування в аеропортах і тривалі переїзди в автобусах. Тому намагайтеся звести все це до мінімуму.

1. Поїздка до родичів, найбільш дешевий варіант відпочинку: житло, як правило, безкоштовно, та й харчування обійдеться вам дешевше, так як в обов'язковому порядку родичі з вас грошей вимагати не будуть, якщо тільки ви самі не захочете купити до столу щось смачненьке. Зміна обстановки, спілкування з рідними людьми - все це дасть позитивний заряд емоцій і трохи відволіче від повсякденної буденної суєти.

2. Відпочинок біля моря. Тут існує кілька варіантів:

  • санаторії;
  • туристичні бази або орендоване житло;
  • «Дикуном».

Кримські санаторії окрім відпочинку забезпечать вам і вашій родині ще й проходження низки лікувальних і оздоровчих процедур. Наприклад, санаторій «Полтава-Крим» у Саках пропонує широкий комплекс методик бальнеологічного лікування та грязелікування, які допоможуть оздоровитися всій родині без будь-яких побічних ефектів.

Багато туристичні баз, в тому числі і в Феодосії, пропонують для відпочинку своїх туристів облаштовані території з номерами «економ-класу», «напівлюкс» та «люкс». На таких базах можна повноцінно відпочити кожному члену сім'ї. Тут розташовані і дитячі майданчики та упорядковані пляжі з шезлонгами. Відпочинок у Феодосії можуть собі дозволити люди різного достатку завдяки помірними цінами.

Можна також для відпочинку використовувати і зйомне житло, але в такому випадку програму дозвілля та харчування необхідно продумувати і забезпечувати собі самому. Для мами сімейства в такому випадку існує ризик провести більшу частину відпустки біля кухонної плити. Євпаторія в літній сезон пропонує доступні ціни на орендоване житло для всіх відпочиваючих. Місто славиться своїм аквапарком, в якому і дорослі і діти прекрасно проведуть свій час, тому відпочинок в Євпаторії з дітьми стане оптимальним варіантом.

Відпочивати «дикуном» люблять шанувальники туризму. Як правило, для такого відпочинку необхідна грунтовна підготовка: намети, спальні мішки, запас провізією, ліхтарики і багато іншого, а з малими дітьми такий відпочинок може бути виснажливим.

3. Карпати. У Карпатах можна відпочивати як влітку, так і взимку. Причому в кожному сезоні вони по-своєму прекрасні. Карпати влітку - це аромат цілющих трав і хвойних лісів, гірські сходження і сплави по річці. У цей час року тут процвітає зелений туризм. Сільські жителі охоче пропонують для постояльців кімнати у своїх садибах, харчування натуральними продуктами і цілющі напої (медовуху, Карпатський квас і ароматний трав'яний або ягідний чай). Взимку Карпати приваблюють туристів своїми гірськолижними курортними комплексами, такими як Буковель, та проведенням безлічі святкових заходів за участю зірок і знаменитостей.

4. Подорож за кордон. Якщо ви плануєте відпустку без дітей, можна вибрати автомобільний тур до країн Європи. Помірні ціни, можливість побачити кілька країн одночасно і познайомитися з їх культурою ближче стають тим привабливим фактором, яким останнім часом все частіше користуються наші туристи.

Якщо ж ви не шанувальник пізнавального відпочинку, то готельні комплекси Туреччини і Єгипту з радістю запропонують вам свої апартаменти. Але, звичайно, і вартість такого відпочинку вам обійдеться трохи дорожче.