Крим - куди відправитися відпочивати?

Крим - куди відправитися відпочивати?

Відпочинок - це невід'ємна частина життя людини. З цієї причини відпустку найкраще провести далеко від дому і роботи, там, де ніщо не буде нагадувати про щоденну рутину. Для більшості людей відпочинок асоціюється з морем. Але чимало з них обмежені в засобах і шукають бюджетний варіант проведення відпускних днів. Одним з найбільш демократичних варіантів є Крим.

Вибір житла

З пошуком відповідного житла проблем точно не виникне, тому що можна заздалегідь домовитися про винаймання квартири через Інтернет. Але такий спосіб таїть у собі небезпеку залишитися з носом, адже господарі рідко погоджуються «притримати» житло, оскільки в будь-який момент може з'явитися інший бажаючий. Тому більш доцільно знайти будиночок для проживання в приватному секторі, відразу після приїзду до місця відпочинку. Це можна зробити прямо на вокзалі, де, як правило, повно оголошень про здачу кімнат, квартир і будинків.

Куди відправитися?

Дорослій веселій компанії можна відправитися на відпочинок до Ялти. У цьому випадку вибір варіантів дуже великий, так як пам'яток в цьому місті і його околицях хоч відбавляй. Наприклад, обов'язково варто побувати в Лівадійському палаці, а ще в Нікітському ботанічному саду.

На південному березі Криму затишно розташувалося містечко з назвою Алупка. Воно знаходиться недалеко від гори Ай-Петрі. Крім цього, рекомендується відвідати Масандрівський палац і візитку Кримського півострова - Ластівчине гніздо.

У Гурзуфі (він розташований біля Ялти, в гористій місцевості) сподобається шанувальникам галькових пляжів і цінителям істинної природної краси.

На східному узбережжі Криму розкинулося місто Судак з гальковими пляжами, мальовничими бухтами та середньовічної Генуезької фортецею. Саме ця фортеця стане справжньою знахідкою для любителів історії. У декількох кілометрах від Судака розташовані селища Коктебель і Новий Світ.

Феодосія знаменита своїми багатокілометровими золотими пляжами. Саме тому Феодосію вибирають ті, хто їде на відпочинок з дітьми. У самому місті можна відвідати музей І. Айвазовського та О. Гріна - автора «Алих вітрил».

Дитячим курортом в західній частині Криму вважається Євпаторія. Пляжі тут піщані, а повітря має цілющий вплив. Доїхати до Євпаторії можна різними способами, в тому числі і прямо на поїзді.

Найбільшим курортом Криму є Алушта. Вона може похвалитися пляжами з гальки, а неподалік розташована Долина Привидів, де в часи СРСР знімали легендарну «Кавказьку полонянку».

Всі ці місця заслуговують на увагу туристів, а вибір конкретного з них залежатиме від особистих переваг, а також від характеру майбутнього відпочинку.